Як вибрати мультимедійний плеєр.

Ще кілька років тому щоб переглянути який-небудь фільм, його доводилося записувати на DVD-диски і дивитися на горезвісних і повсюдних зараз DVD- плеєрах . Але прогрес постійно в русі, тому зараз на ринку послуг з'являються плоди технічного прогресу, наприклад, мультимедійні плеєри. Вони дозволяють робити все те ж саме, але формат пристроїв значно менше коробки системного блоку або корпуса ноутбука.
Вам знадобиться
  • Вибір мультимедійного пристрою.
Інструкція
1
Щоб приступити до вибору такого пристрою, необхідно зрозуміти, що вам потрібно від нього і для яких цілей він набувається. Його можна використовувати не тільки, як «всеїдний» плеєр, який подібно до комп'ютера може показувати фільми будь-якого формату. Нововведення полягають в тому, що тепер ви можете під'єднати абсолютно будь знімний носій, будь то flash-накопичувач об'ємом 1 Гб або жорсткий диск, що підключається за допомогою перехідника, об'ємом 1 Тб.
2
Поставте перед собою завдання у з'ясуванні технічних характеристик пристрою, які вас можуть зацікавити. Наприклад, за допомогою комп'ютера ви могли переглядати медіафайли деяких розширень (avi, mpeg, mkv) і окремих кодеків (H.264, VC, DivX). Для перевірки купується пристрою запишіть файли цих форматів на змінний носій і безпосередньо в магазині зробіть їх перевірку.
3
Так трапляється, що з часом стандарти відображення змінюються, а характеристики деяких пристроїв залишаються незмінними. Як приклад можна розглянути таку ситуацію: фільм, кодований за допомогою останньої версії фільтра H.264, що не прочитає мультимедіа плеєр, випущений у продаж більше року тому. Отже, кілька моделей з представленого ряду можуть тут же відпасти, через невідповідність стандартам.
4
Далі необхідно звернути увагу на кількість usb-портів і наявність Ethernet-роз'єму (для з'єднання з інтернетом). Щоб підключати якомога більше пристроїв одночасно, необхідна велика кількість роз'ємів usb, порівняйте моделі за цим принципом, тому це звільнить від дум про малу кількість роз'ємів після покупки пристрою.
5
Для перегляду HD-телебачення варто подивитися в бік присутності цих функцій на борту плеєра: переконайтеся в наявності виходів HDMI і S-Video. Також незайвими будуть опції бездротового з'єднання (Wi-Fi) і швидкого копіювання файлів (eSATA). Також фільми HD-якості можна назвати файлами великих розмірів, тому є сенс придивитися до моделей, у яких обсяг жорстких дисків досить великий.
6
Крім дизайну варто звернути увагу на наявність дисплея на пристрої - це дозволить виконувати швидку навігацію по розділах пристрої і без зусиль знаходити потрібні файли або папки за короткий час.
Щоб вибрати домашній мультимедіа плеєр , слід розглянути основні вимоги, яким необхідно відповідати даному апарату, а також виділити ряд питань, які необхідно вирішити для визначення того, яким чином ви збираєтеся використовувати плеєр .
Вам знадобиться
  • - Медіаплеєр;
  • - пульт ДУ.
Інструкція
1
Вивчіть зручність керування пристроєм перед його покупкою. Якщо є можливість, включіть пристрій, подивіться, чи зручно розташовані кнопки на ПДК, під яким кутом здійснюється нормальна робота пульта з плеєр ом. Чим він більший, тим простіше медіапристроїв буде управляти. Можливо, краще буде зупинитися на пульті дистанційного керування, що працює через перешкоди.
2
Оцініть, наскільки зручна навігація по меню медіа плеєр а. Ви будете сильно дратуватися, якщо для перемикання фільмом доведеться виконувати десятки непростих операцій. Перевірте якість екрану і гучність звуку.
3
Приділіть увагу робочій температурі мультимедіа програвача. Деякі сучасні пристрої не володіють активним охолодженням, тому доводиться стежити за тим, щоб не було перегріву. Ця ситуація посилюється встановлюються всередину корпусу пристроєм жорсткого диска. Як правило, HDD гріються сильніше, ніж сам плеєр , а їх тепло припадає якраз на плати плеєр а. Через перегрів пристрою може порушитися його продуктивність і працездатність. Для вирішення даної проблеми багато виробників сьогодні встановлюють додаткове активне охолодження: вентилятори в корпус плеєр а.
4
Виберіть відповідний ціновий сегмент. Найдорожчими є моделі, оснащені активним охолодженням. У такому разі не повинно виникнути проблем, пов'язаних з перегрівом плат медіа плеєр а, і це не дивно, адже тут встановлені самі просунуті системи відтворення мультимедіа файлів, які вимагають відповідного охолодження. Варто зауважити, що в цьому випадку гучність при роботі плеєр а підвищується. Дешевші системи мають скромний набір функцій, але зате менше гріються і шумлять. Вибирайте апарат виходячи з того, наскільки часто ви збираєтеся ним користуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xICm5c0SVck