Як використовувати web-камеру.

Якщо ви вже освоїли фотографування на веб-камеру і шукаєте їй ще якесь застосування, крім своєрідного дзеркала, перед яким можна покривлятися і поправити макіяж, то в цій статті ви можете знайти ще декілька корисних порад про те, як використовувати вашу веб-камеру в інтернеті.
Інструкція
1
Використовуйте свою веб-камеру для запису відео. Якщо у вас стоїть Linux, то найпростіший спосіб зробити це - використовувати mencoder, він входить до складу пакета mplayer. Medcoder може отримати введення з веб-камери за допомогою драйвера Video4Linuх, а потім зберегти його в нестислий AVI файл. Для запису AVI з дозволом 320х240 використовуйте команду: mencoder tv://-tv driver = v4l: width=320: height=240: device =/dev/video0 -nosound -ovc lavc -o wcrecording.aviЕслі для запису відео ви хочете використовувати GUI, то використовуйте Video4Linux Grab. За допомогою нього ви можете кодувати дані з вашої веб-камери в DivX і XviD файли в реальному часі.
2
Використовуйте веб-камеру для створення відео-трансляції. Ви можете зробити це в тому випадку, якщо у вас встановлений веб-сервер Apache. Для створення трансляції використовуйте webcam-server.
3
Ви можете використовувати веб-камеру в якості інструменту відео-пошти. Зазвичай всі поштові сервери мають функцію прикріплення до листа відео-файлів. Запишіть розповідь, привітання або якесь інше відео-повідомлення і прикріпіть файл до тексту листа перед відправкою. Пам'ятайте, що на всіх поштових сервісах є обмеження за розміром відправляються файлів.
4
Використовуйте камеру для відео-дзвінків. Наявність веб-камери і постійний стабільний доступ в інтернет можуть забезпечити вам можливість відео-дзвінків через різні програми. Найпопулярнішою з таких програм є Skype. З його допомогою ви можете здійснювати безкоштовні відео-дзвінки по всьому світу.
5
Ви можете перетворити веб-камеру в охоронну систему для вашого будинку. За допомогою спеціальних програм (наприклад, ZoneMinder) ви можете в режимі реального часу стежити за своїм будинком. До такої програми можна підключити відразу декілька камер, щоб забезпечити огляд по всій площі об'єкта. Можна також використовувати камеру як детектор руху.
6
За допомогою програми під назвою Chees і веб-камери ви можете непогано розважитися. Змінюйте з її допомогою своє обличчя самим неймовірним чином і піднімайте настрій собі та своїм друзям. Працювати в цій програмі можна не тільки з відео, але і зі статичними зображеннями.
7
Способів використання веб-камери існує безліч, це річ дуже багатофункціональна і корисна. Можливо, ви знайдете і якісь свої. Успіхів вам!
Веб-камера - популярний засіб для здійснення відеозв'язку через інтернет. З її допомогою ви зможете проводити бесіди з кількома людьми одночасно, влаштовувати конференції або транслювати цілі відеопередачі. Однак цим функції веб-камери не обмежуються, і ви зможете використовувати її в якості зручного інструменту, наприклад, для організації відеоспостереження.
Інструкція
1
За допомогою веб-камери ви можете здійснювати відеозв'язок через спеціальні програми по інтернету. Для цього вам буде потрібно встановити спеціальний додаток для здійснення відеодзвінків. Однією з найпопулярніших програм даного класу є Skype, який дозволяє вести спілкування як з однією людиною, так і створювати відразу декілька відеоконференцій.
2
Скачайте Skype з офіційного сайту розробника і встановіть отриманий пакет програми, двічі клікнувши на отриманому файлі і слідуючи вказівкам інсталятора. Запустіть додаток на комп'ютері та натисніть на посилання «Реєстрація».
3
Заповніть запропоновані поля, після чого виконайте вхід відповідно до зазначеного при реєстрації ім'ям користувача і паролем. За допомогою опції «Знайти» знайдіть вашого співрозмовника, ввівши його нік або ім'я та прізвище у відповідні поля на екрані. Установка кошти для відеозв'язку завершена, і ви можете використовувати камеру для відеодзвінків.
4
За допомогою веб-камери ви також можете записувати відеоролики або робити фотографії. Для цього скористайтеся програмою, яка була встановлена на комп'ютер після інсталяції потрібного для роботи камери пакета драйверів. Перейдіть в розділ «Відео» програми та натисніть на кнопку початку запису в панелі інструментів. Деякі програми також мають функцію і створення фотографій з камери - для цього також скористайтеся відповідним пунктом меню.
5
Для захоплення відео вам допоможе програма VirtualDub. Скачайте пакет програми і розпакуйте його за допомогою додатка WinRAR, натиснувши правою клавішею миші на отриманому файлі і вибравши «Витягнути в папку». Запустіть VirtualDub.exe, а потім скористайтеся опцією File - CaptureAVI. Вкажіть ім'я для майбутнього файлу у вікні, після чого переключіться у вкладку Device і виберіть найменування вашої камери. Натисніть F5 для початку запису зображення. Щоб зупинити захоплення, також скористайтеся F5.
6
За допомогою веб-камери ви можете організувати систему відеоспостереження. Для цього встановіть на комп'ютер додаток CAMWizard, яке доступне для завантаження з офіційного сайту розробника програми. Зробіть настройки відеоспостереження і згорніть програму, але не вимикайте.
7
Додаток буде автоматично записувати на жорсткий диск все що відбуваються і проводити видалення непотрібних файлів через деякий час, який можна задати в налаштуваннях. Також ви можете отримати доступ до перегляду трансльованого з камери зображення через інший комп'ютер - для цього скористайтеся вказівками, доступними в програмі. Серед альтернативних програм можна скористатися додатком Cam Alert.