Як відкрити мале виробництво. розрахувати рентабельність магазина.

Будь-який вид бізнесу пов'язаний з певним ризиком і зобов'язаннями. Винятком не є і мале виробництво. Якщо готові прийняти відповідальність і вкласти чималу суму грошей, даний вид бізнесу для вас.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - документація;
  • - персонал;
  • - виробничі потужності;
  • - офіс;
  • - фінансування;
  • - постачальники сировини.
Інструкція
1
Вирішіть, яку продукцію будете виробляти на малому підприємстві. Зробіть це ще до пошуку співробітників або партнерів. Враховуйте, що для виробництва іграшок, відеоігор або кормів потрібні різні потужності. Як тільки визначитеся з продукцією, зробіть список потрібної сировини і знайдіть постачальників.
2
Визначте джерела фінансування малого виробництва. Створіть для цього грамотний бізнес-план, в якому вкажіть початкові витрати на обладнання та виробництво, витрати на зарплату, потенційний прибуток і т.д. Уявіть його на розгляд місцевим банкам. Позика повинен трохи перевищувати початкову планку. Покажіть спонсорам документацію по обладнанню, транспортним засобам та іншим активам, які будуть використані в якості застави для отримання комерційного кредиту.
3
Виберіть виробничий комплекс з існуючою інфраструктурою, яка відповідає потребам бізнесу. Знайдіть готову будівлю з конвеєром, офісами і підвальними приміщеннями, які легко підлаштувати під специфіку малого підприємства.
4
Зберіть необхідну документацію, отримаєте дозволу від місцевої влади. Вивчіть місцеві, регіональні та федеральні закони і норми по екологічним стандартам для подібного типу підприємств. Доможіться дозволу на утилізацію небезпечних відходів. Врегулюйте екологічні питання, які є в законодавстві. Створіть план по рятуванню від відходів, не порушуючи екологічної цілісності лісів, річок та повітря.
5
Найміть кілька керівників, поряд з конвеєрними робітниками. Зробіть розклад в три зміни по вісім годин. Розподіліть співробітників по змінах, щоб підтримувати цілодобовий режим виробництва. Визначтеся з цілями для кожного етапу процесу створення продукції і рухайтеся до них кожен день.
6
Віддайте на аутсорсинг певні сфери бізнесу, щоб скоротити накладні витрати. До таких областей варто віднести: маркетинг, постпроізводственное впровадження продукції та бухгалтерію. Сконцентруйтеся тільки на виробництві.