Як завантажити смайли в аську.

Напевно багато користувалися і зараз використовують icq-клієнти, так звані інтернет-месенджери. З часом з'являється необхідність у якомусь розмаїтті: змінити зовнішній вигляд програми, замінити колишні смайли новими і т.д. Зміну смайлів можна справити за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - WinRar;
  • - QIP 2012;
  • - ICQ 7.6;
  • - Pidgin 2.10.
Інструкція
1
Часто використовуваним icq-клієнтом останнім часом стає програма QIP. На даний момент існує кілька підвидів даного програмного забезпечення, останньою модифікацією є QIP 2012. У всіх версіях продуктів компанії QIP смайли можна змінити звичайним додаванням папки зі смайлами або заміною вже існуючих новими. Завантажити їх можна з офіційного сайту http://qip.ru/smiles_ru.
2
Після завантаження на жорсткий диск, розпакуйте їх з архіву, скориставшись програмою WinRar. У розпочатому каталозі перейдіть до папки Animated і скопіюйте її в папку C: Program FilesQIP 2012Skins. Якщо ви збираєтеся додати кілька наборів смайлів, рекомендується змінити назву папки Animated, т.к. знову скопійовані смайли , знаходяться в папці з цим же заголовком.
3
Для появи недавно доданих смайлів необхідно перезапустити програму, тобто натиснути основне меню і вибрати пункт «Закрити QIP». Після запуску програми натисніть ще раз основне меню і виберіть пункт "Налаштування". На вкладці «Інтерфейс» перейдіть до блоку «Усмішки» та зі списку виберіть інший набір смайлів.
4
При використанні програми ICQ провести зміну смайлів значно важче. Як правило, змінити набір смайлів практично неможливо. Останнім часом сама компанія ввела обмеження на виконання цієї операції. Тепер є можливість додавання всього лише одного додаткового файлу смайла за одну спробу.
5
Для виконання завантаження смайл в програму необхідно перейти до вкладки зі смайлами і натиснути елемент «Управління смайликами». Потім натисніть «Додати смайлики» і виберіть єдиний файл зі смайлом. Для його відображення необхідно активувати пункт «Показувати додаткові».
6
Для ICQ-клієнта Pidgin, який перекочував в операційну систему Windows з Linux, необхідно завантажити будь-який з представлених наборів за цим посиланням http://pidgin-im.ru/faylyi/kollektsii-animirovannyih-smaylov-dlya-pidgin/2.html. Розпакуйте вміст архіву в папку з програмою C: Program FilesPidginDatasettings.purplesmileys.
7
Закрийте програму і знову її запустите. Натисніть верхнє меню «Засоби» і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть вкладці «Теми» і в блоці «Стиль смайлів» зі списку виберіть новий пакет смайлів. Натисніть кнопку «Закрити», тепер нові смайли будуть відображатися замість звичних.