Як відстежити міжнародну посилку. відстежити посилку міжнародну.

Можливість замовляти товари поштою або через інтернет-магазини створює масу зручностей для покупця. Однак, замовивши і сплативши потрібну річ через інтернет, часто доводиться дуже довго чекати своєї посилки, яка йде по звичайній пошті. Особливо це характерно для міжнародних відправлень, яким доводиться перетинати кілька кордонів і проходити через митницю. У цій ситуації дуже важливо мати можливість відстежити свою посилку на кожному етапі її пересувань.
Інструкція
1
На щастя, практично всі поштові служби сьогодні мають свої сервіси в інтернеті, тому проконтролювати місцезнаходження своєї посилки досить просто. Головне, що вам для цього знадобиться - унікальний ідентифікаційний номер поштового відправлення або, як його частіше називають, трекінг (від англ. Tracking).
2
Отримавши від поштової служби трекінг своєї посилки, в першу чергу знайдіть сайт поштової служби тієї країни, де ви робили замовлення. Наприклад, якщо ваша посилка йде зі Сполучених Штатів, скористайтеся офіційним сайтом державної пошти США - usps.com. Зайдіть на його сторінку https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction і введіть номер трекінгу в відкрилося вікно під словами Track & Confirm натисніть Find. Ви отримаєте інформацію про переміщення вашого замовлення по території США. Посилки, відправлені з Німеччини, ви можете проконтролювати через сайт поштової служби цієї країни: https://www.deutschepost.de/sendungsstatus/bzl/sendung/simpleQuery.html?locale=de&init=true, а пошту Великобританії знайти за адресою http://www.royalmail.com/portal/rm.
3
Після того, як посилка перетнула кордони Російської Федерації, її переміщення зручніше відстежувати вже через сайт російської поштової служби www.russianpost.ru. Зайдіть на сторінку http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo і введіть номер у вікно «Поштовий ідентифікатор». Ви отримаєте дані про те, коли посилка перетнула кордон, пройшла митницю і куди була відправлена після неї.
4
Не менш зручно відстежувати міжнародні посилки через міжнародні сайти трекінгу. Наприклад, спробуйте скористатися популярним сервісом www.track-trace.com. На його головній сторінці виберіть поштову службу, через яку був відправлений ваше замовлення і введіть у відповідний рядок номер трекінгу. Ви отримаєте інформацію про всі пересування вашого відправлення.
5
У деяких випадках іноземні відправники можуть повідомляти не сам трекінг-номер, тобто не міжнародний номер поштового відправлення, а тільки номер квитанції, який був присвоєний в момент відправлення. У цьому випадку зайдіть на сайт тієї поштової служби, через яку посилка була відправлена, і на ньому введіть в якості ідентифікатора номер квитанції. Цей номер буде актуальним протягом усього часу переміщення посилки всередині країни-відправника. При проходженні митниці вашої посилці буде присвоєно новий міжнародний номер - трекінг. Отримавши його, скористайтеся одним з міжнародних трекінг-сайтів для подальшого відстеження вашого відправлення.