Як відпочити за кордоном.

Ось і настав відпустку, якого ви так довго чекали. Ви вже давно вирішили, що проведете його за кордоном . Вже прийшов час купувати путівки, вибирати місце, а головне, визначитися з видом відпочинку. Спробуйте вирішити для себе, як саме вам хочеться відпочити.
Інструкція
1
Присвятіть свою відпустку екстремального відпочинку. Якщо ви любите гострі відчуття і екстрим, то приїхавши в країну призначення, не сидіть на одному місці. Заздалегідь дізнайтеся, ніж там можна зайнятися. Наприклад, стрибнути з обриву на тарзанці або здійснити свою мрію і спуститися самостійно по гірській річці. А може бути, ви хочете подивитися на краси незнайомої країни з висоти пташиного польоту, стрибнувши з парашутом? У кожному разі, екстремальний відпочинок не залишить вас байдужим і зарядить енергією.
2
Насолоджуйтеся відпочинком в повній мірі. Якщо ви моторошно втомилися і тільки і хочете, щоб всі проблеми залишилися за бортом літака, то придбайте путівку на який-небудь курорт. Виберіть хороший готель з високим рівнем обслуговування і присвятіть свою відпустку прийому сонячних ванн на березі моря. Смачна їжа, відсутність побутових клопотів, шум прибою, сауна і масаж допоможуть вам швидко розслабитися і відновити свої сили.
3
Не сидіть на місці, якщо попередній варіант проведення часу для вас неприйнятний і ви мрієте про активний відпочинок. Може бути, ви хочете покататися на квадроциклах або, можливо, ви небайдужі до сафарі? Існує безліч екскурсій, на яких ви зможете побачити диких тварин в місці їх існування на найближчій відстані. Головне правило, яке слід запам'ятати, - не треба сидіти на одному місці, і тоді ваш відпочинок буде наповнений новими приємними враженнями.
4
Забудьте про цивілізований відпочинок. Звучить дивно? А деякі люди вважають за краще відпочивати саме так. Готелі, п'ятизіркове обслуговування, послужливі офіціанти й покоївки не зможуть занурити вас в справжню атмосферу країни, в яку ви приїхали відпочити. А ось намети або будиночок місцевого жителя стане відмінною підмогою для того, щоб зрозуміти, чим живе ця місцевість. Такий відпочинок розкриє перед вами безліч нових можливостей і занурить з головою в звичаї та культуру країн, які ви плануєте відвідати.