Як відремонтувати пульт.

Якщо у вас не натискаються кнопки на пульті управління телевізором або якщо кнопки натискаються, але при цьому нічого не відбувається, ймовірно, вашому пульту потрібен невеликий ремонт. Його дуже легко призвести в домашніх умовах - найчастіше причиною поломки є звичайне забруднення кнопок.
Інструкція
1
Перш за все, перевірте працездатність всіх елементів живлення на вашому пульті (як правило, це батарейки). Якщо вони вже вийшли з ладу, то замініть їх на нові. Якщо після процедури заміни елементів живлення кнопки пульта все одно не працюють так, як треба або не працюють зовсім, то приступите до ремонту вашого пульта керування.
2
Якщо корпус вашого пульта сполучений з допомогою шурупів, то викруткою потрібної форми і розміру акуратно викрутити шурупи. Складіть їх на чільне місце, найкраще на білий аркуш паперу, щоб не втратити, так як вони мають властивість губитися.
3
Якщо ж корпус пульта складається з двох частин, з'єднаних клямками, то візьміть плоску викрутку, піддіньте нею місце з'єднання частин і зніміть одну з половинок корпусу пульта управління.
4
Тепер дуже акуратно, щоб не пошкодити контакти, витягніть елементи живлення та електричну плату з контактами з корпусу. Перевірте гумові кнопки з контактами на наявність всіляких забруднень і порушень - можливо, вони зносилися.
5
Якщо будь-які кнопки зносилися, то працювати вони більше не будуть. Доведеться піти на крайні заходи. Акуратно виріжте їх манікюрними ножицями, а на їх місце поставте аналогічні за формою і розміром кнопки команд, які ви зазвичай не використовуєте.
6
Візьміть ватний тампон або ватяну паличку. Акуратно очистіть контакти. Ні в якому разі не використовуйте ніяких чистячих засобів - тільки суху ватяну паличку.
7
Тепер у зворотній послідовності зберіть пульт. Спочатку поставте на місце електричну плату, за нею - елементи живлення. З'єднайте елементи корпусу, натисніть до клацання - якщо клацання був, значить, корпус з'єднався.
8
В тому випадку, якщо ваш пульт сильно зношений або сильно пошкодився, якщо порушена цілісність контактів або самої плати, то майте на увазі, що в деяких магазинах і торгових точках можна придбати інший пульт. Пульти продаються до багатьох моделей телевізорів, можна придбати новий пульт, а можна бувший. У продажу існують також універсальні пульти, які підходять майже до всіх моделей телевізора.