Як зберегти кавун. солити сало в розсолі.

Питання тривалого зберігання кавунів вельми актуальне, наприклад, для південних районів, де вони вирощуються у великій кількості. Як показує практика, зберегти кавун соковитим і смачним цілком можливо, хоча і не завжди просто.
Інструкція
1
Зберегти кавун протягом тривалого проміжку часу цілком можливо. Окремі сорти можуть зберігатися в належному вигляді до 3 місяців. Однак не всі кавуни придатні для зберігання. Виберіть абсолютно цілий, що не має пошкоджень кавун. Загорніть його в газету, покладіть в сумку і підвісьте.
2
Ще один варіант - зберігання на стелажах. Настелите на стелажі солому, зверху покладіть кавуни так, щоб вони не стикалися один з одним. У приміщенні необхідно підтримувати температуру від +1 до +3 градусів і вологість 80-85%. Кавуни періодично оглядають і перевертають. При укладанні і огляді користуйтеся бавовняними рукавичками.
3
Наступний спосіб зберігання - в піску подібно до того, як зберігають овочі. Кавуни помістіть в ящик і засипте піском. Ящик поставте в льох.
4
Кавуни, відібрані для зберігання, повинні бути в ідеальному стані. А це практично неможливо, наприклад, при тривалому транспортуванні. Куплені в магазині або на ринку зберегти, швидше за все, не вдасться. Однак кавуни можна засолити. І це теж дуже хороший спосіб збереження їх корисних і смакових якостей. Для засолювання вибирайте невеликі кавуни. Відріжте плодоніжки. Ретельно промийте обраний кавун в холодній кип'яченій воді. Проколіть шкірку в декількох місцях, укладіть в ємності і залийте розсолом. Зверху покладіть гніт. Зберігайте при температурі від 0 до 5 градусів не більше півроку. Для розсолу: 600 г солі для дрібних кавунів і 800 г для середніх на 10 літрів. Ємності використовуються пластикові або дерев'яні.
5
Дуже хороший спосіб - засолка кавуна, що називається, у власному соку. Для розсолу - 400 г солі на 10 літрів води. На дно ємності викладається кавунова маса (для цього необхідно роздрібнити кілька кавунів ). Потім цілі кавуни. І знову кавунова маса шаром 8-10 см. Залийте розсолом, закупорити. Температура зберігання не повинна перевищувати 5 градусів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WNMVlKvoMos