Як дізнатися про бджіл.

Бджоли, одомашнені комахи сімейства жалких. Розлучаються людьми заради отримання меду, воску, прополісу та інших цінних продуктів. Поширені всюди, де є квіткові рослини. І це практично все, що відомо про бджіл більшості людей. Як же дізнатися про цих комах більше?
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - книжковий магазин;
  • - бібліотека;
  • - ручка;
  • - блокнот.
Інструкція
1
Насамперед, вирушайте до книгарні. Бажано крупний, т.к. тут вибір книг більше. За допомогою електронного довідника або продавця-консультанта знайдіть книги по цікавить вас тематики. Ознайомтеся з анотацією до кожної з них, перегорніть, прочитайте невеликі уривки і, вибравши, йдіть на касу.
2
Крім того, купити книги про бджіл можна і в книжкових інтернет-магазинах (наприклад, ozon.ru, bgshop.ru, bolero.ru і т.д.). Схема вибору книг по потрібної вам тематиці нічим не відрізняється від покупки в звичайному книжковому магазині. Знаходьте книги про бджіл, читаєте анотації і вибираєте. Потім дізнаєтеся про способи доставки і оплати. Ретельно вивчаєте пропоновані варіанти, вибираєте підходящий, реєструєтеся і замовляєте книги.
3
Дізнайтеся про проходять у вашому місті ярмарках меду. Відвідавши їх, ви зможете не тільки придбати різні сорти меду та інші продукти бджільництва, а й поспілкуватися безпосередньо з бджолярами, задати їм цікаві питання про життя бджіл, попросити порадити корисну літературу.
4
З'ясуйте в кіосках, магазинах або за допомогою інтернету, які періодичні видання в вашому регіоні розповідають про бджіл, чи знаходяться вони в вільному продажу або поширюються виключно по підписці. Ознайомтеся з пропонованими виданнями, виберіть відповідний вашим вимогам, інтересам і придбайте.
5
Відвідайте бібліотеку. Оформіть у відділі реєстрації читацький квиток, самостійно або за допомогою бібліотекаря підберіть цікаву для вас літературу про бджіл. Отримавши наявні в бібліотеці видання з потрібною вам тематиці, вирушайте в читальний зал або вивчайте отримані матеріали будинки.
Зверніть увагу
Відвідуючи пасіку, одягайте більш щільні штани і куртку з затягуються рукавами.
Корисна порада
З'ясуйте за допомогою інтернету або безпосередньо у пасічників, наприклад, на ярмарках меду, про розташованих поблизу пасіках і можливості їх відвідування. Деякі пасіки організують екскурсії для покупців і бажаючих познайомитися з особливостями бджільництва.