Як зробити книгу під старовину. Як зробити старовинну книгу.

Старовинні книги - це безцінний матеріал минулого, викликає бажання відкрити вікові таємниці. Проходячи випробування часом, вони перетворюються в дорогі речі. Однак можна обдурити сам час і зробити книгу під старовину. І повірте, це не так уже й важко.
Вам знадобиться
  • - клей ПВА;
  • - непотрібна книга;
  • - морилка;
  • - ємність з водою;
  • - пензлик;
  • - фарба золотого або мідного кольору;
  • - чистий аркуш паперу;
  • - шпалери або тканину для обкладинки;
  • - старі фотографії .
Інструкція
1
Пустіть в хід старі книжки, зошити з твердою обкладинкою, підручники. Включіть свою фантазію. Поставте перед собою яку-небудь ємність з наявністю води. Допомогти руки і мисліть кожен лист, як би роблячи з нього гармошку. Розділіть «книжку» на 2 рівні частини і починайте м'яти з самого кінця до середини. Таким же чином потрібно вчинити і з другою частиною. Дайте висохнути папері, залиште її на добу в спокої.
2
Розведіть клей ПВА водою, тільки не дуже рідко, що б можна було склеювати сторінки. Починайте ліпити «скульптуру» з листочків, склеюючи їх між собою. Надайте книжці вид старовинного рукопису. Не треба поспішати. Потрібно дати книзі знову висохнути.
3
Візьміть морилку і розведіть її водою до відповідного кольору і пензлем акуратно зафарбовуйте боки і листки зверху, начебто состарівая їх. Потім як все підсохне, наносите пензликом фарбу золотого або мідного кольору. Все залежатиме від вашої фантазії, якою буде обкладинка і колір листків.
4
Використовуйте чистий аркуш, який відповідає формату книги. Складіть його навпіл і вклейте в середину так, щоб він вийшов м'ятим. Потім на цьому листочку можна зробити декупаж, приклеїти старі фото. Обкладинку можна зробити з шпалер, тканини, цупкого паперу. Все залежить від вашої винахідливості.
Корисна порада
Надайте папері старий вигляд за допомогою чаю або іншого настою з трав. Потрібно заварити міцний чай і налити в ємність, наприклад, ванночку. Опустіть папір в чай і потримайте її там. Листи повинні просочитися таким розчином. Потім вийміть їх і просушіть. Для прискорення сушки скористайтеся теплою праскою або феном. Застосуйте розчинну каву. У посуд покладіть пару чайних ложок кави і залийте окропом. Папір поміщається в цей розчин і тримається 10 хвилин. Далі паперовий матеріал виймається, висушується природним способом або використовується для цього праска.