Як зшити куртку з хутра.

Хутряна куртка, акуратно пошитий за модною викрійці, виглядає презентабельно і святково. При цьому зовсім не обов'язково витрачатися на натуральний матеріал або давати дорогий індивідуальне замовлення в ательє. Можна зшити куртку з штучного хутра. Це особливо рекомендується в домашніх умовах, якщо ви ще не набили руку в роботі з шкірою і ворсом. Ваше завдання - ретельно вивірити викрійку вироби і потренуватися в машинній обробці зрізів деталей крою.
Вам знадобиться
  • - форма;
  • - кравецький метр;
  • - ножиці;
  • - лезо бритви;
  • - булавки;
  • - масажна щітка;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - коса бейка;
  • - швейна машина .
Інструкція
1
Візьміть просту викрійку куртки з мінімум декоративних деталей - хутряне полотно красиво само по собі, і додаткові частини крою в ньому загубляться.
2
Уточніть лінію стегон і грудей. Необхідно залишити достатню свободу прилягання, адже під куртку ви надягнете теплий одяг. Занадто обтягуючий одяг з хутра буде зайво повнити свого володаря. Якщо вам захочеться підкреслити талію, досить викроїти хутряний або шкіряний поясок - це дозволить обійтися без складних виточок.
3
розкроювати хутряне полотно в один шар, повністю розклавши на ньому всі деталі крою. Не робіть згинів (наприклад, для капюшона і рукавів), інакше ви не зможете рівно вирізати елементи вироби - ворс під кравецькими ножицями буде ковзати, і стики роз'їдуться.
4
Залиште запаси на подгибку низу рукавів, бортів, кишень і капюшона. При бажанні можна буде підігнути і нижню кромку, хоча вона часто виконується і без підкоміра. Припусків же на основні сполучні шви не залишайте!
5
Зверніть увагу, що всі хутряні деталі повинні лежати в одному напрямку ворсу. Якщо зростання ворсинок неявний, перевірте його, провівши по поверхні штучного хутра внутрішньою стороною долоні.
6
Здійснюйте розкрій штучного хутра гострим лезом бритви (спеціальний кушнірський ніж тут не підійде). Якщо ви вирішили скористатися кравецькими ножицями, то працюйте акуратно, щоб не пошкодити штучний ворс. Рекомендується попередньо зачесати його масажною щіткою в сторону від ліній зрізу.
7
Закріпіть деталі «обличчям» один до одного і сколіть їх шпильками. Після цього можна приступати до обробки сполучних швів.
8
Починайте сточувати зрізи зигзагом таким чином, щоб з правого боку роботи голка трохи заходила за лінію зрізів. За шву з виворітного боку куртки пустите косу бейку. Якщо рядка не буде піддаватися великому навантаженні (наприклад, на комірі), можна робити шов встик - він не буде ущільнювати місце з'єднання деталей. З «обличчя» роботи його закриє ворс.
9
Видаліть шпильки і розгорніть зшиту хутряну куртку верх лицьовою стороною. Потягніть Стачать деталі - зрізи повинні розтягнутися і лягти встик. За допомогою штопальної голки розправте всі ворсинки, що потрапили під стібки. Це потрібно для того, щоб хутряна куртка зовні виглядала цілісною.
10
Пришийте кишені, манжети куртки і обробіть її нижній край. Якщо штучне хутро не надто об'ємний, то можна виконати подгибку і пришити її вручну з вивороту вироби.
11
Ще більш простий спосіб завершити роботу над курткою (особливо якщо використовується досить товстий матеріал) - зовсім не робити подгибки. Просто прокладете уздовж нижньої кромки фіксуючу строчку і пришити косу бейку. Не забувайте, що при пошитті куртки з хутра потрібно намагатися робити строчку по напрямку ворсинок. Так полотно буде більш рівномірно ковзати під лапкою швацької машинки.
Корисна порада
При пошитті куртки з хутра потрібно намагатися робити строчку по напрямку ворсинок. Так полотно буде більш рівномірно ковзати під лапкою швацької машинки.