Як видалити жевачку з одягу.

Позбутися від жуйки на одязі буває досить складно. Ви видалили небагато, але вся жуйка НЕ Відтерло. Існує кілька методів, завдяки яким ви зможете повністю очистити одяг від прилип до неї намертво жуйки.
Інструкція
1
Кип'ятіння або висока температураОпустіте частина одягу в киплячу воду, щоб вона намокла. У цей час у гарячій воді сковирніте жуйку гострим предметом, наприклад, ножем. Можна розігріти жувальну гумку феном. Добре мати помічника. Поки один впливає теплом, другий видаляє жуйку старою зубною щіткою. Також можна використовувати праску, пропрасувавши через промокашку або серветку місце, де прилипла жуйка.
2
Замороження або вплив холодомПоложіте одяг у поліетиленовий пакет і приберіть його на деякий час в морозилку, поки річ НЕ замерзне. Якщо ви поклали річ без пакета, необхідно простежити, щоб у морозилці було достатньо місця, і щоб тканина не прилипла до чого-небудь. Дістаньте річ з холоду і соскребіте швидше жуйку з одягу старим ножем, щоб не зіпсувати тканину. Якщо жуйка розтанула, повторіть процедуру знову або використовуйте кубик льоду.
3
Бензиновий метод або хіміяНужно налити трохи бензину на тканину з жуйкою. Бензин розчинить жуйку. Бензин легко запалюється, тому необхідно дотримуватися обережності. Замість бензину можна застосувати, наприклад, алкоголь.
4
СтіркаКогда жуйка сильно вбралася, можна спробувати вжити будь потужний засіб для виведення плям або миття посуду. Спочатку необхідно замочити зіпсовану одяг у воді, потім нанести засіб для чищення на забруднене місце, акуратно видалити размягченную жуйку і випрати одяг як зазвичай.
5
Інша жвачкаМожно спробувати за допомогою самої ж жуйки вивести жуйку. Візьміть жувальну гумку, добре її розжуйте, приліпите до місця забруднення, потім відокремте. Так повторюйте декілька разів: приліплюйте-отлеплять, поки не досягнете повної перемоги.
6
спрей господарських магазинах продаються спеціальні спреї для виведення плям і жуйки. Якщо не допомагають народні способи - цей метод допоможе напевно.