Як прибрати шишку з голови. Як зробити велику шишку на голові.

Найчастіше маленькі діти падають і вдаряються головою. Та й дорослі іноді натикаються на що-небудь. Як правило, відразу після удару утворюється шишка. Щоб позбавиться від неї, необхідно негайно вжити заходів.
Інструкція
1
Пам'ятайте, перше, що ви повинні зробити при появі шишки на голові - це обробити її настойкою йоду або спиртом і прикласти холод. При лікуванні холодом використовуйте або гумовий міхур, або холодний компрес.
2
У тому випадку, якщо ви використовуєте гумовий міхур, заповніть його до половини льодом, видавіть повітря, щільно закрутіть кришку, загорніть міхур в рушник і прикладіть до забитого ділянці на голові. Майте на увазі, що тривалість холодної процедури залежить від величини шишки. Необхідно періодично робити перерву на кілька хвилин, щоб запобігти переохолодженню.
3
Якщо вам простіше зробити холодний компрес, то зробіть його. Для цього візьміть клапоть м'якої тканини, складіть у кілька разів і прикладіть на місце шишки і область навколо неї.
4
Для більшої ефективності змочіть фланелеву тканину в 2-3% розчині солі (приблизно 2-3 столові ложки на один літр води), покладіть тканину в мішечок, а потім в морозильну камеру на 4-5 годин. Перед вживанням мішечок злегка змочіть у воді, щоб тканина стала м'якою, і прикладайте компрес так, щоб він тісно стикався з шишкою. Міняйте компрес кожні 2-4 хвилини, для чого бажано мати під рукою запасні шматки тканини, занурені у воду з льодом. Загальна тривалість холодного компресу - від десяти хвилин до однієї години.
5
Прикладіть до забитого місця свіже листя капусти. Або пропустіть листя капусти через м'ясорубку, злегка відваріть в молоці, викладіть на серветку і в теплому вигляді прикладайте компрес на шишку . Тримайте компрес протягом однієї години, після чого шишку обмийте водою.
6
Якщо ви опинилися не вдома, постарайтеся якомога швидше прикласти до шишки що-небудь холодне. Використовуйте пляшки з прохолодними напоями або заморожені напівфабрикати. Щоб це не було, обов'язково оберніть перед тим, як прикладати до голови.