Як вийти в інтернет через стільниковий.

Підключитися до інтернету за допомогою мобільного телефону можна кількома способами. Зазвичай для цього використовую спеціальний кабель, але в деяких ситуаціях можна обійтися і BlueTooth-каналом.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - BlueTooth-адаптер.
Інструкція
1
Виберіть спосіб підключення комп'ютера до інтернету . Якщо ви використовуєте ноутбук, у якого є вбудовані адаптер BlueTooth, то розумніше застосовувати бездротову мережу. Це позбавить вас від необхідності пошуку додаткового кабелю. Єдиний мінус такого методу в тому, що до телефону доведеться підключати кабель живлення. Увімкніть на телефоні мережу BlueTooth.
2
Відкрийте панель управління мобільного комп'ютера і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Знайдіть пункт «Додавання бездротового пристрою в мережу» і виберіть його. Зачекайте, поки ноутбук визначить ваш мобільний телефон. Якщо цього не сталося, то переконаєтеся в тому, що у телефону активна функція мережевого виявлення. Клікніть по іконці телефону, що з'явилася в робочому вікні, і натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення синхронізації телефону з ноутбуком.
3
Скачайте і встановіть програму PC Suite. Якщо програмне забезпечення, необхідне для роботи BlueTooth-адаптера ноутбука дозволяє підключатися до інтернету , то восполь цією утилітою. В іншому випадку запустіть PC Suite і дочекайтеся визначення мобільного телефону. У лівій нижній частині вікна програм з'явиться повідомлення «Сполучено з ... по каналу BlueTooth».
4
Відкрийте меню «Підключення до інтернету » і налаштуйте його параметри. В більшості випадків достатньо вказати точку доступу провайдера, ім'я користувача і пароль. Тепер натисніть кнопку «Підключити» і почекайте, поки програма виконає з'єднання ноутбука з сервером оператора.
5
При використанні мобільного інтернету краще заздалегідь налаштувати параметри роботи браузера. Обов'язково відключіть автоматичне завантаження картинок, якщо не хочете проводити кілька хвилин в очікуванні відкриття чергової web-сторінки. Періодично перевіряйте рівень заряду акумулятора телефону.