Як вилікувати виразку 12-палої кишки.

Терапія виразки дванадцятипалої кишки проводиться комплексно, з урахуванням індивідуальних особливостей організму і умов протікання захворювання. Якщо хвороба не ускладнена, то консервативного лікування буває достатньо. При наявності кровотеч і прориву виразки застосовуються хірургічні методи.
Інструкція
1
Забезпечте постільний режим. Він має на увазі психічний і фізичний спокій - це регулює тиск всередині очеревини і сприяє швидкому загоєнню виразки. Як тільки гострі болі зникнуть, потрібно починати займатися лікувальною фізкультурою.
2
Дотримуйтеся дієти. Забезпечення правильного харчування становить важливу частину лікування - без обмеження в споживанні терапевтичний ефект може бути не настільки результативним. Їжа повинна бути свіжою, збагаченої вітамінами A, C і B. При приготуванні будь-якої страви слід враховувати вплив інгредієнтів на слизову оболонку ураженого органу - ніяких соленостей, копчених, пряних і гострих страв. Вся їжа повинна бути теплою, розбита на кілька невеликих порцій. Щадне дію на шлунок і дванадцятипалу кишку надає рідка і протерта їжа, ніяких великих шматків у стравах бути не повинно. Корисно пити молоко і вживати рослинні жири. Жирну рибу і м'ясо їсти не можна, алкоголь і консерви краще виключити. Дозволяється харчуватися овочами та фруктами, можна їсти хліб, молочні продукти, крупи, макарони, киселі і некислі соки.
3
Суворо дотримуйтеся режиму харчування. Встановіть 6-разовий режим, розділіть дозволений добовий прийом продуктів на 6 частин і дотримуйтесь розклад. Їжте маленькими порціями через кожні 2 години - так ви знизите кислотність шлункового соку. На ніч наїдатися не можна.
4
Пройдіть фізіотерапевтичне лікування. Ультразвукове вплив, електрофорез з анестетиками знімають хворобливі відчуття. Мікрохвильова терапія і лікування струмом дають протизапальний ефект. Парафінові аплікації та УВЧ стимулюють відновлення слизової оболонки, покращують кровообіг. Гідротерапія добре розслабляє і заспокоює.
5
Робіть зігріваючі компреси. Напівспиртові компреси можна робити в домашніх умовах - на область дванадцятипалої кишки накладається шматок складеної в кілька разів марлі, змоченою в 50% спирті. Зверху компрес прикривається непромокаючої папером і товстим шаром вати, за допомогою бинта кріпиться до тіла.
6
Використовуйте методи народної медицини. Сприятливим впливом на слизову оболонку володіють трав'яні настої ромашки, подорожника, полину, сік калини. Корисно випивати натщесерце два сирих яйця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4I2qpNDP6MI