Як дізнатися кількість відвідувачів на сайті.

Якщо ви вирішили створити свій сайт в інтернеті і займатися його просуванням, вам просто необхідно мати об'єктивну інформацію про його відвідуваності. Це потрібно для того, щоб аналізувати відвідуваність вашого сайту і вирішувати питання його подальшого просування. Дізнатися кількість відвідувачів на сайті ви зможете, встановивши на нього лічильник відвідуваності.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері адресу liveinternet.ru і натисніть на посилання «Отримати лічильник», яка знаходиться у верхньому лівому куті сайту.
2
Пройдіть реєстрацію і підтвердіть вашу поштову адресу.
3
Увійдіть в особистий кабінет, використовуючи адресу вашого сайту і пароль, який ви встановили при реєстрації.
4
Внизу сторінки клікніть по посиланню «html-код лічильника» і після переходу за посиланням виберіть найбільш вподобаний вам вид лічильника. Якщо необхідно, виберіть додаткові настройки, які знаходяться внизу сторінки і натисніть кнопку «отримати html-код лічильника».
5
Скопіюйте сформований у віконці код повністю і збережіть його в блокноті, щоб кожен раз не налаштовувати все в особистому кабінеті.
6
Отриманий код впишіть в html-код сторінок вашого сайту. Якщо ви використовуєте CMS, то можете вставити цей код в віджети або в html-код встановленої теми, і тоді вам не доведеться кожного разу вставляти код в сторінки вашого сайту.
7
Після того як ви встановили код лічильника у себе на сайті , ви зможете побачити скільки відвідувачів за день було у вас на сайті , по яких запитах вони знаходили ваш сайт і з якою пошукової системи до вас прийшли.
8
Для того щоб побачити статистику, увійдіть в особистий кабінет, і ви побачите шкалу відвідувань вашого сайту за поточну добу, а також за інші дні, якщо це вам потрібно. Також статистика покаже вам різницю в відвідуваності сайту у порівнянні з попереднім днем.
9
Якщо у вас кілька сайтів і ви хочете переглянути статистику всіх відразу, вам потрібно встановити на ці сайти код групового лічильника.
10
Перейдіть по посиланню http://www.liveinternet.ru/add?type=account, зареєструйтесь на сайті і вкажіть у полі «Адреса» посилання на один з ваших сайтів.
11
Потім все робіть також, як при реєстрації іменного лічильника, тільки замість коду іменних лічильників встановіть новий код групового лічильника.