Як вбудовувати холодильник в кухню.

Старий холодильник не завжди вдало вписується в новий дизайн кухні - не підходить колір або фактура. Придбання вбудованого холодильник а вирішує відразу кілька проблем практичного та естетичного властивості. Залишається тільки правильно встановити його на кухню.
Вам знадобиться
  • -Інструкція з монтажу і встановлення холодильника від виробника;
  • -вимірювально рулетка.
Інструкція
1
Виберіть холодильник . Орієнтуючись на власні уявлення про красу, не забувайте про його фактичні розмірах. Адже холодильник повинен як мінімум пройти в двері квартири і кухні. Виміряйте заздалегідь все прорізи щоб уникнути неохайного і порівняйте отримані цифри з даними про висоті і глибині вироби. Крім того, розміри агрегату безпосередньо позначаються на його функціональність та ергономічність.
2
Поцікавтеся у консультантів магазину про особливості Повновбудовувані і відкритого методів установки холодильник а. Зверніть увагу, що при повній «встройке» холодильник ховається за елементами меблів. Деякі моделі передбачають наявність електронної панелі, яка залишається в прямому доступі і передбачає управління різними функціями агрегату без відкривання дверей. Відкритий метод дозволяє управлятися з вбудованим холодильник ом так само, як з не вбудованим апаратом.
3
З'ясувавши потрібний розмір холодильник а, огляньте місце монтажу. Компресор і конденсатор сучасного холодильник а потребує постійної вентиляції. В іншому випадку через деякий час неправильної експлуатації агрегат просто перестане функціонувати.
4
Вибрати бажаний спосіб кріплення дверей. Уточніть, якщо є можливість переважити двері самого агрегату. Визначтеся, яким чином буде навішуватися фасад меблів. Якщо важлива економія місця, то відмінним вибором будуть ковзаючі двері, рух яких здійснюється по напрямних. Слідом за дверима фасаду тягнеться і двері холодильник а. Мінус цього способу - бруд і залишки жиру на напрямних, пил у важкодоступних місцях між дверима.
Корисна порада
Можна кріпити фасадні двері жорстко до холодильника практично без зазору між ними. Цей спосіб кріплення переважніше через відсутність бруду в міждверному просторі. Крім того, самі двері відкриваються на більш природний, широкий кут.