Як нанести димчастий макіяж.

Димчастий макіяж поступово стає класичним варіантом мейк-апу для особливих випадків - його наносять по святах, в урочистих обставинах, використовують як засіб спокушання на побаченні. Грамотна растушевка і насичені відтінки - основні риси макіяж а smoky eyes.
Інструкція
1
Підготуйте шкіру навколо очей. Димчастий макіяж вимагає бездоганного нанесення, тому шкіра повік повинна бути затонирована і припудрена. Замаскуйте всі недоліки у вигляді темних кіл, пігментних плям, веснянок і почервонінь за допомогою коректора, зверху припудріть шкіру шаром прозорої розсипчастої пудри.
2
Визначте палітру тіней. Загальна умова - тіні повинні бути темними. Для різних відтінків очей можна вибрати або сірі тіні, або орієнтуватися на предпочтительную колірну гамму. Сірі і блакитні очі можна відтінити синіми тінями, карі - коричневими або зеленими зелені - фіолетовими. Також приготуйте тіні бежевого або білого відтінку з перламутром.
3
Нанесіть тіні. Покрийте верхню повіку обраним насиченим відтінком, підведіть фарби прямо до лінії росту вій. Ретельно розтушуйте тіні за допомогою щільної кисті, ватної палички або м'якого спонжа. Правильно розподіліть відтінки - найтемніші тіні будуть у вій, до брів лінія поступово висветляєтся. Область під бровами ближче до скронь підкресліть світлими тінями, ними ж виділіть внутрішній кут ока біля перенісся. Під нижню повіку нанесіть небагато темних тіней і зітріть кордону.
4
Підведіть очі. Вибирайте олівець для підводки в тон основним тіням, він повинен бути м'яким і давати соковиту лінію. Підведіть очі так, як ви звикли - по всій лінії росту вій або позначте тільки зовнішню частину. Лінія підводки повинна потовщуватися до скронь, можна зробити її трикутною на цій ділянці. Приховайте перехід від підводки до тіней грамотної растушевкой.
5
Якщо ви підводите очі чорними тінями, то простежте за точністю лінії, так як нанесення тіней в одну чітку лінію вимагає певних навичок. Після завершення макіяж а смахніте обсипалися залишки тіней за допомогою товстої пензлики і припудріть ділянки під очима.
6
Нафарбуйте вії тушшю. Виберіть подовжуючу або об'ємну туш. Відтінок повинен бути багатим і глибоким - можна вибрати класичний чорний колір, а можна підібрати туш під колір макіяж а (синю або коричневу). Підготуйте вії - підкрутіть їх за допомогою щипців. Нанесіть на вії один шар, дочекайтеся його висихання, потім покрийте ще раз.