Як декорувати столик. Як зробити пантограф для ручного фрезера.

Якщо вас не радує зовнішній вигляд вашого столика - необхідно просто поміняти його декор. Підібравши гармонійні кольори акрилових фарб, ви зробите оригінальний предмет інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - столик;
  • - акрилові фарби;
  • - малярний скотч;
  • - лак;
  • - наждачний папір;
  • - грунтовка для акрилових фарб;
  • - трафарет;
  • - пензлики;
  • - кручена мотузка.
Інструкція
1
Видаліть бруд і знежирте поверхню столика миючим засобом. Очистіть від старого лаку або фарби. За допомогою наждачного паперу відшліфуйте стіл, вирівнюючи поверхню. Протріть пил вологою губкою.
2
Нанесіть на поверхню столика спеціальний грунт для акрилових фарб. Дочекайтеся повного висихання.
3
разліних стіл на смужки різної ширини. Оклейте отримані лінії малярським скотчем, щоб виключити потрапляння фарби одного кольору на смужку іншого.
4
По черзі окрасьте кожну смужку різним кольором глянсовою акриловою фарбою. Після повного висихання фарби покрийте ваш оновлений столик лаком.
5
Інший спосіб декорування столика - розпис за допомогою трафарету. Це можуть бути геометричні фігури, рослинний орнамент. Визначтеся, який стиль підходить для вашого предмета меблів.
6
Підберіть або зробіть самі трафарет. Перед тим як нанести малюнок, підготуйте поверхню столика . Очистіть від забруднень і нанесіть кілька шарів фарби.
7
Закріпіть трафарет за допомогою скотча. Наносите декоративний візерунок акриловими фарбами на водній основі. Замість пензлика можете використовувати тампон з поролону, тоді малюнок вийде як би надрукованим і без смуг. Слідкуйте за тим, щоб фарби не терпли під трафарет.
8
Після просихання покрийте поверхню лаком. Використовуючи трафарет не тільки для столика , але і для стільця - отримаєте гармонійний комплект.
9
Декорувати столик можна і аплікацією. Для цього поверхню ретельно обробіть і покрийте шаром лаку. Для аплікації візьміть будь-яку обгортковий папір з вподобаним малюнком. Виріжте потрібні елементи. Наклейте малюнок на поверхню столика і покрийте лаком.
10
Якщо у вас круглий столик, то цікавий декор отримаєте, використовуючи просту кручену мотузку. Прикрашайте стільницю кільцями мотузки. Трохи розкручуйте її пальцями, тоді вона буде м'якою і податливою.
11
Почніть з середини столика . На обрізаний кінчик мотузки капніть трохи гарячого клею і закрутіть його знову. Закріпіть його в центрі стільниці і робіть круги. Гарячий клей наносите в потрібне місце. Він міцно тримає і швидко висихає. Готовий столик перетворить ваш інтер'єр.