Як позбавити шубу від запаху. Як позбавити хутро від запаху парфумів.

Неприємний запах шуби може бути пов'язаний з різними причинами. Серед них погана якість вичинки, використання неякісних барвників або вбирання сторонніх запахів. Якщо погана вичинка шуби, то найкраще, що ви можете зробити, це здати її назад в магазин. Якщо ж це неможливо або запах з'явився ззовні, можете спробувати позбутися його народними способами.
Вам знадобиться
  • -мильний розчин;
  • -уксусная есенція;
  • -сок апельсина;
  • -кофейние зерна;
  • -лаванда;
  • -картофельний крохмаль.
Інструкція
1
Якщо ваша шуба має неприємний запах, його, звичайно, необхідно спробувати видалити, але тільки пам'ятайте, що при цьому кропити шубу якимось ароматичним речовиною (наприклад, духами) у жодному разі не можна. По-перше, не допоможе, по-друге, в поєднанні з ароматизатором неприємний запах посилиться.
2
Для ліквідації запаху можете спробувати використовувати мильний розчин. Змочіть їм щітку і ретельно обробіть підкладку, але тільки не хутро! За хутрі можна тільки злегка провести губкою або серветкою.
3
Збризкайте серветку 9% розчином оцтової есенції і ретельно протріть нею хутро вашої шуби. Після цього вивісите шубу на плічках на свіже повітря, щоб вона добре провітрилася. Оцет непогано справляється зі сторонніми запаху ми та швидко вивітрюється.
4
Для позбавлення від запаху шуби темного кольору ви можете скористатися соком апельсина. Але для цього слід цей сік спочатку добре розбавити водою, а потім заправити ним розпилювач і злегка збризнути хутро.
5
Добре просушіть вашу шубу , щільно скрутіть її хутром всередину. Потім помістіть її в поліетиленовий пакет і відправте на пару днів в морозильну камеру. Заморожування має властивість прибирати навіть досить стійкі запахи. Після цього витягніть шубу і повісьте її в сухе провітрюване місце.
6
Спробуйте змолоти в кавомолці кавові зерна і посипати ними ті місця, які мають найбільш стійкий запах. Потім поверніть шубу і покладіть її на добу в поліетиленовий пакет. Через добу шубу слід добре витрусити і повісити провітрюватися на балкон. Природно, ця рада не підходить для шуб зі світлим хутром.
7
Дуже добре в боротьбі зі сторонніми запаху ми допомагає лаванда. Мішечки з цією травою можна покласти до кишень шуби, а потім повісити ваше хутряний виріб в прохолодне місце.
8
Запах бензину можна спробувати видалити картопляним крохмалем. Він підходить і для світлого хутра. Засипте їм акуратно вашу шубу і залиште на деякий час, потім струсіть крохмаль з хутра і почистіть шубу м'якою губкою. Щітку використовувати не можна, щоб не пошкодити хутро.
9
Придбайте в магазині спеціальні ароматизатори в маленьких пакетиках. Покладіть їх у кишені шуби і під комір.
10
Несильний запах з хутра можна прибрати, повісивши на кілька годин поруч з шубою мокрі махрові рушники.
11
Якщо запах все ж залишився, ви можете спробувати віддати вашу шубу в хімчистку. На жаль, занадто часто цим способом користуватися не можна, оскільки виріб може зблякнути.