Як визначити справжнє хутро.

Якщо ви вирішили придбати хутряне виріб, то неодмінно задумаєтеся про те, як довго воно буде носитися і наскільки добре виглядати. Щоб не помилитись при виборі, дотримуйтесь нескладної інструкції, яка допоможе відрізнити натуральне хутро від підробки.
Інструкція
1
Щоб покупка вас повністю задовольнила, необхідно задуматися про якість хутра. Оскільки ви не є фахівцями, що володіють знаннями про визначення автентичності хутра, доводиться його якість визначати візуально.
2
Справжній хутро має бути приємним на дотик, а також соковитим за кольором. Його цінність визначається по густоті і міцності волосяного покриву: якщо ви проведете рукою проти росту шерсті, волоски не повинні ламатися; якщо посмикати виріб за ворс, він не повинен залишитися на долоні. Ще один тест для визначення справжнього хутра - стиснути його в кулаку: він не повинен «злипатися» і повинен швидко відновлювати первинну форму.
3
Зверніть увагу на зворотний бік шкурки: вона повинна бути м'якою, не мати заломів, а підпушок у неї повинен бути рівним.
4
Справжнє хутряне виріб не повинно бути занадто легким, тобто мати певну вагу. При струшуванні вироби прислухайтеся до звуків: якщо ви почуєте характерний тріск або хлопки, це виріб виконано з неякісного, зайво жорсткого матеріалу. Краще це вподобану вам річ не купувати, адже довго проносити її ви не зможете.
5
Зверніть увагу на напрямок хутра: ворс повинен розташовуватися в одну сторону і не мати лисин.
6
Якщо ви вирішили придбати виріб з фарбованого хутра, спробуйте носовою хусткою, щільно притискаючи його до верху вироби, провести по ворсу. Слідів фарби і відчуття хімічного запаху бути не повинно.
Корисна порада
Один дуже важливий порада: якщо ви вирішили придбати виріб з натурального хутра, але сумніваєтеся у своїх здібностях визначити його автентичність, вирушайте за покупкою в хутряний салон чи магазин з перевіреною репутацією, де можете отримати гарантійний талон. Протягом року ви зможете користуватися послугами, що надаються при гарантійному терміні вироби.