Як відзначити тридцятиріччя.

Тридцятиріччя - це дуже важливий віковий рубіж життя. Закінчується етап молодості, починається зрілість. Це усвідомлюють усі, хто підходить до такого віковою порогу. Ось чому свій тридцятий день народження завжди відзначають з особливим розмахом.
Інструкція
1
Щоб зробити свято дійсно незабутнім, слід продумати, який сценарій підійде для вас і ваших гостей. Виходячи з ваших фінансових можливостей, ви можете піти шляхом вибору незвичайного місця для святкування дня народження або влаштувати тематичну вечірку у відповідності зі своїми вподобаннями та бажаннями.
2
Якщо ви живете спогадами юності, то можна влаштувати вечірку в стилі «Нам завжди по двадцять». Запросіть старих друзів, подивіться фотографії десятирічної давності, згадайте і постарайтеся відтворити моду тих років, послухайте музику, популярну десять років тому. Для розваг підійдуть ігри, які були вам дороги колись, і вікторина на знання подій, що відбулися десять років тому.
3
Якщо ви з радістю вітаєте свій вік, зробіть цифру 30 ключовою на вашому вечорі. В оформленні приміщення можна використовувати цю цифру, кількість страв на столі також може дорівнювати цього числа, тридцять свічок, тридцять букетів, та й гостей може бути тридцять з подарунками, містять все ту ж чудову тридцятку. Така дата вже точно не забудеться.
4
Якщо для вас найдорожчими спогадами є враження дитинства, то святкова вечірка може бути присвячена тій епосі, коли ви народилися. Головними людьми на вашому торжестві, звичайно ж, будуть ваші батьки і старші родичі, які зможуть допомогти вам відтворити обстановку тих років, підібрати відповідні ретро-декорації та деталі одягу та зачісок. Колаж із сімейних фотографій буде гідною прикрасою свята.
5
Звичайно, ви можете вибрати будь-яку форму торжества з урахуванням пори року, свого хобі, кількості гостей і фінансових можливостей для проведення свята. Головне, щоб цей день був схожий на феєрверк, на карнавал, і тоді вражень вам вистачить до наступного ювілею.