Як відкрити машину без ключа. Як швидко розкрити машину.

Неприємна ситуація, коли доводиться шукати способи відкрити машину без ключа, не з чуток знайома багатьом автолюбителям. Добре, якщо при цьому машина перебуває вдома, в гаражі - в цьому випадку можна просто за допомогою електродрилі висвердлити замок. Якщо ж ви зіткнулися з цією проблемою далеко від дому, доведеться обходитися підручними засобами.
  1. Головне правило - не нервувати. Постарайтеся заспокоїтися і уважно подивіться по сторонам. В пошуках жорсткої дроту, тонкої в'язальної спиці або зварювального електрода. Якщо на очі попався електрод, Збийте його робочу частину об асфальт, щоб оголилася дріт.
  2. Тепер необхідно підійти до дверей водія і акуратно витягнути ущільнювач скла, який розташовується над дверною ручкою (у більшості випадків достатньо витягнути 200-300мм ущільнювача). Якщо ущільнювач не піддається, подденьте його тонкою плоскою викруткою або дротом.
  3. Проволоку необхідно зігнути таким чином, щоб її кінці утворювали кут 90 градусів, при цьому довжина однієї з її частин повинна складати не менше 10-20мм (вийде імпровізований гачок). Загнуту таким чином дріт слід вставити в зазор, позбавлений ущільнювача, гачком вниз - при цьому довга частина дроту повинна бути виставлена строго паралельно фішці замка, а кінець гачка повинен бути паралельний зазору і вказував у бік задніх дверей.
  4. Проволоку потрібно опускати вниз, поки вона не упреться в замок. Тепер необхідно, утримуючи дріт на максимальній глибині, зрушувати її поступово вліво - приблизно на 30мм, а потім опускати вниз - ще на 30мм. Потім посуньте дріт ще на 30мм вправо - так ви зможете підчепити гачком механізм замка. Потягніть дріт вгору, і замок відкриється. Не забудьте після цього повернути ущільнювач скла на місце.
  5. Зрозуміло, в залежності від моделі автомобіля приблизні розміри, зазначені вище, можуть зменшуватися або збільшуватися, тому на дозвіллі можна трохи попрактикуватися, щоб у разі необхідності відкрити машину без ключа швидко і впевнено.
  6. У кожному разі дріт, яку ви використовуєте для відкривання автомобіля, повинна бути міцною і витримувати зусилля не менше семи кілограм (інакше в процесі відкривання замка гачок може попросту розігнутися, і все доведеться починати спочатку) .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fX0nCXe6b7s