Як налаштувати факс.

З появою комп'ютерів звичайні факсимільні апарати стали йти в минуле - тепер, щоб відправити факс, вам не обов'язково користуватися окремим пристроєм. Для відправки факсу досить використовувати програмне забезпечення вашого комп'ютера, а також підключений факс-модем, що дозволяє зв'язуватися з телефонною лінією через комп'ютер і відправляти звичайні факси. Ви можете встановити як зовнішній факс-модем, так і внутрішній.
Інструкція
1
Встановивши факс-модем і підключивши його до аналогової телефонної лінії, налаштуйте його. «Відкрийте Пуск» і виберіть розділ «Факси й сканування Windows» в розділі програм.
2
Натисніть вкладку «Факс» і виберіть «Створити факс». Запуститься майстер настройки факсу, де ви повинні натиснути «Підключитися до факс-модему».
3
Натискайте «Далі» - майстер настройки сам виконає всі необхідні операції. Дотримуйтесь його вказівок, щоб закінчити налаштування модему.
4
Також ви можете налаштувати не тільки одиничний факс-модем на комп'ютері, але і факс-сервер, якщо йдеться про корпоративну комп'ютерної мережі, де потрібен окремий комп'ютер з декількома факс-модемами.
5
Щоб підключитися до факс-сервера, на якому вже стоїть налаштоване обладнання для відправки факсів, дізнайтеся ім'я даного комп'ютера у вашій мережі і його мережеву адресу.
6
Натисніть «Пуск» і виберіть програми, потім відкрийте «Факси й сканування Windows». Виберіть розділ «Факс» і відкрийте меню «Сервис».
7
Потім відкрийте розділ «Облікові записи факсу» і натисніть «Додати», щоб додати новий обліковий запис, який згодом дозволить користуватися факс-сервером для відправки факсів зі свого комп'ютера, чи не встановлюючи додаткового обладнання.
8
Відкриється майстер налаштування факсів - вкажіть, що ви хочете підключитися до факс-сервера в мережі. Слідуйте вказівкам майстра налаштування.