Як зробити біолокаційну рамку. Як зробити рамку для пошуку.

Биолокация, яку ще називають лозоходство або лозоіскательством, відома дуже давно. Наукового пояснення цього феномена поки не існує. Тим не менш, метод біолокації застосовується досить широко в геології, медицині та пошуково-рятувальних роботах. Пристрій рамок, застосовуваних у різних сферах, різна. Але є одне загальне правило. Рамку не можна виготовляти з феромагнітного матеріалу.
Вам знадобиться
  • - алюмінієва або мідна тонкостінна трубка;
  • - мідна, бронзова або латунна дріт;
  • - пластмасовий стрижень;
  • - свердло;
  • - олівець або інший круглий в перетині предмет.
Інструкція
1
Почніть з виготовлення рамки для пошуку підземних водотоків. Для цієї мети необхідно зробити 2 однакові рамки. Підберіть матеріал. Вам потрібні тонкостінна трубка і дріт. Діаметри їх повинні бути такі, щоб дротяна рамка вільно поміщалася всередині ручки, але при цьому не занадто сильно бовталася. Зазвичай береться дріт перетином 3-5 мм, але може бути і більше.
2
Для ручок відріжте 2 шматки алюмінієвої або мідної (латунної, бронзової) тонкостінної трубки довжиною на 4 см більше, ніж висота вашого кулака. Затиснута в кулак трубка повинна трохи виступати зверху і знизу.
3
Зробіть власне рамки. Відріжте 2 шматки мідного дроту. Оскільки рамку необхідно буде зігнути буквою Г, розрахуйте довжину поволоки. Горизонтальний ділянка повинна бути приблизно дорівнює довжині вашого передпліччя, а вертикальний - висотою вже виготовленої ручки. Зігніть дріт і вставте її в ручку. Точно так же зробіть другу рамку.
4
Такі рамки можна використовувати для пошуку як води, так і скарбів. При роботі тримайте рамки в двох руках, щоб їх горизонтальні частини були паралельні. Передпліччя тримаєте горизонтально. Зігнуті лікті не повинні торкатися тулуба. При виявленні об'єкта пошуку кінці рамок повинні повернутися назустріч один одному і перехреститися.
5
Рамку для медичних цілей та пошуково-рятувальних робіт зробіть інакше. Ручку виготовте зі шматка пластмаси (текстоліту, ебоніту, фторопласта або оргскла) у формі стрижня діаметром близько 1 см. По осі стрижня просвердлите отвір діаметром трохи більше перетину дроту металевої частини рамки і глибиною 3 см.
6
Зробіть металеву частину рамки. Візьміть шматок латунної або бронзової дроту довжиною 15 см. Відступіть від одного кінця 3 см і зігніть дріт під кутом 90 °. Вставте коротку частину в отвір ручки і проконтролюйте, як обертається рамка. Якщо обертання недостатньо вільне, обробіть металеву потрібний кінець поволоки напилком або наждачним папером по товщині і з торця. При необхідності укоротите цю ділянку.
7
Горизонтальну частину металевої рамки зігніть у вигляді спіральної пружини навколо олівця, зробивши 3-5 витків. Щоб витки не торкалися одне одного, злегка розтягніть спіраль, яка повинна знаходитися приблизно посередині рамки. Починається і закінчується горизонтальна частина приблизно рівними по довжині горизонтальними ділянками. Цю рамку використовують, тримаючи її в одній рук. Металева частина спрямована вперед. Біолокаційний ефект в даному випадку проявляється у вигляді обертання рамки в рукоятці.
Зверніть увагу
Шукати і знаходити воду за допомогою рамки може практично будь-яка людина. Для використання рамки в медичних цілях і для пошуково-рятувальних робіт необхідна спеціальна підготовці. Щоб контролювати горизонтальне положення, на ручки іноді прикріплюється схил.
Рамка - це чудова складова вашого інтер'єру. Звичайно ж, кожна господиня прагне до неповторності обстановки в своєму будинку. Тому останнім часом все більшої популярності набувають рамки, зроблені своїми руками.
Інструкція
1
Зробити рамку своїми руками дуже просто. Візьміть щільний картон і хороші ножиці. З щільного картону виріжте рамку обраної форми: овал, квадрат, коло, трикутник, ромб і т.д. У середині заготовки виріжте отвір для фотографії або малюнка. Щоб рамка виглядала більш оригінально, форма заготовки і отвори може бути різною, тобто вийде, наприклад, коло в ромбі.
2
Далі переходите до прикраси рамки. Для цього можна використовувати різноманітні фарби. Візьміть пензлик, воду, необхідну фарбу і акуратно Прикрасьте рамку. Фарба може бути не тільки синьою або червоною, але, наприклад, і золотистою.
3
Також можна використовувати різноманітні намистини, бісер, стрази та паєтки. Нанесіть невелику кількість клею на намистинки і закріпіть їх на рамці. Таким чином можна створювати різноманітні малюнки або просто хаотично покрити всю поверхню рамки бісером.
4
Візьміть широку Ленку атласної тканини і закріпіть її на рамці, ви отримаєте дуже красивий і незвичайний варіант. Для закріплення стрічки покрийте поверхню картонної заготовки клеєм і намотайте стрічку по периметру вироби.
5
Дуже красивим елементом прикраси рамок ручної роботи є висушені квіти. Це можуть бути ромашки, нігтики або будь-які інші яскраві квіти. Для їх закріплення також використовується клей.
6
Часто для прикраси картонній заготовки використовують наклейки. Такий спосіб декорування дуже простий, так як наклейки можна придбати в будь-якому канцелярському магазині за невеликі гроші. Вони кріпляться на картон шляхом відклеювання знімною частини і закріплення наклейки на поверхні заготовки.
7
Важливо відзначити, що всі перераховані вище матеріали можна використовувати спільно, тобто на закріплену тканину пришити бісер або приклеїти квіти. Такі варіанти будуть виглядати більш цікаво і закінчено.