Як включити мікрофон в Skype. перевірить мікрофон в скайпі.

Skype - зручна і доступна форма спілкування. За допомогою Skype можна здійснювати аудіо або відеодзвінки, спілкуватися в чаті, писати повідомлення. Така форма спілкування стає все більш популярною серед користувачів мережі інтернет. Але іноді дрібні неполадки в Skype, такі як відключений мікрофон , отруюють приємні миті спілкування з рідними або друзями.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Як включити мікрофон в Skype? Зазвичай мікрофон включається автоматично при завантаженні Skype і установці його на ваш комп'ютер. Але якщо цього не відбулося, то необхідно зробити наступне. По-перше, переконайтеся, що гарнітура підключена до вашого комп'ютера, тобто перевірте, чи правильно ви приєднали мікрофон . Для цього подивіться на задню панель вашого комп'ютера. Штекер мікрофон а потрібно включити в роз'єм рожевого кольору.
2
По-друге, перевірте настройки мікрофон а в Skype. Для цього включіть Skype. На панелі задач вгорі виберіть «Інструменти». У списку, завдань клікніть по опції "Налаштування". Відкриється нове вікно, де вам необхідно налаштувати звук, поставивши відповідний прапорець. Всі настройки проводяться в ручному режимі, тому уважно читайте всі пункти меню.
3
Якщо і це не допомогло, то проведіть діагностику устаткування. Знову поверніться до панелі задач в Skype. Оберіть «Дзвінки». У спливаючому списку клікніть по «Докладні дані про якість звуку». Відкриється нове вікно, де можна буде включити «Майстер перевірки звуку». Клікніть лівою кнопкою миші по вкладці «Мікрофон». Програма запропонує вам перевірити, чи реагує мікрофон на звуки. Тобто скажіть кілька слів і подивіться, блимає чи зелена шкала. Якщо блимає, то з мікрофон ом все в порядку.
4
Перевірити мікрофон можна також, зробивши контрольний дзвінок. Якщо ви не почули відтворення сказаних вами слів, значить, мікрофон несправний. Тоді придбайте новий. Як правило, подібні пристрої коштують недорого, тому сходіть в спеціалізований магазин комп'ютерної техніки та проконсультуйтеся з фахівцем. Якщо у вас ноутбук, то потрібно віднести його в сервісний центр для технічного огляду.