Як вселити собі хороше.

«Сьогодні ви знаходитесь там, куди вас привели ваші вчорашні думки» - цей афоризм Джеймса Аллена часто використовують для того, щоб показати, як думки впливають на ваше положення і стан. Тому справедливо, що, вселяючи собі хороше, ви, принаймні, створюєте умови для реалізації кращої частини свого життя.
Інструкція
1
Неодмінно контролюйте свої думки щохвилини. Кожну виникає негативну думку ви повинні припиняти ще в зародку і замінювати позитивною. Змушуйте себе думати про хороше, особливо, якщо все бачиться в чорному кольорі. Подивіться тоді на небо, на тварин, на красиві картини, згадайте про хороших книгах, - тобто спеціально і цілеспрямовано шукайте в житті прекрасне і радійте йому.
2
Перестаньте скаржитися, якщо у вас була така звичка. Жалість інших і навіть допомога, запропонована з жалю, вам не принесуть відчутної користі, нічому вас не навчать. Тільки у ваших силах змінювати власний світогляд і власну ситуацію, тому стаєте самостійними, відповідальними за свої думки і почуття, вчіться вірити у власні сили.
3
Заведіть собі звичку три рази в день медитувати, від 5 до 30 хвилин. Навчіться повністю розслаблятися і в цьому стані вселяти собі хороші, позитивні твердження, представляти бажане. Багато досліджень довели, що в стані глибокої релаксації змінюється частота функціонування мозку. Це дозволяє розширити його здібності і включити в роботу резервні можливості організму.
4
Формулюйте те хороше, що ви хочете собі вселити, у вигляді позитивних тверджень (позбавлених частки «не»), в теперішньому часі. Ці твердження називають аффирмациями, і їх приклади ви зустрінете в психологічній та езотеричної літератури.
5
Ставте собі цілі і досягайте їх, думайте про них постійно і прикладайте зусилля, дійте, щоб на погані думки не залишалося ні сил, ні часу. Згадайте про своє хобі, і обов'язково виділяйте на нього час щодня. Навіть 5 хвилин улюбленої справи в день здатні змінити ваше світовідчуття.
6
Робіть гарні і добрі справи для інших. Подумайте, чим ви можете допомогти іншим людям і почніть допомагати. Це поліпшить вашу віру у власні сили, додасть відчуття повноти життя і, можливо, виконання своєї місії. Ця рекомендація зовсім не означає вступити на шлях альтруїзму і самовіддано покращувати життя всіх людей навколо. Завжди краще дотримуватися балансу і дотримуватися здорового глузду. Але якщо ви можете поліпшити життя близьких людей - зробіть це, якщо можете протягнути руку допомоги - простягніть.