Як вибрати зимові рукавички.

Рукавички - прекрасний зимовий аксесуар, зручний і елегантний. Однак щоб куплені рукавички порадували, а не засмутили вас, не купуйте перші-ліпші красиві, поставтеся до вибору відповідально.
Інструкція
1
Визначте, яка довжина рукавичок вам потрібно. Це залежить від довжини і ширини рукава вашої зимового одягу. Укорочені рукавички підійдуть до подовженому рукаву, що доходить до середини кисті. Виняток становлять рукав-дзвін і рукав-пагода, які часто можна бачити у шуб: широкий рукав будь-якої довжини вимагає подовжених рукавичок, майже до ліктя. Рукавички стандартної довжини, які закінчуються трохи вище зап'ястя, є універсальним варіантом, відповідним у всіх інших випадках.
2
За стилем підбирайте рукавички до верхнього одягу, за кольором - до шапки і шарфу. Якщо вам вдасться знайти рукавички, обробка яких схожа або перегукується з елементами оздоблення верхнього одягу або аксесуарів, вони стануть чудовим доповненням до вашого образу.
3
Оцініть зігріваючу здатність рукавичок. Найтеплішими є шкіряні або замшеві (забезпечені додатковим зігріваючим шаром), а також в'язані шерстяні двошарові рукавички. Кращим утеплювачем є хутро, однак рукавички з хутряною підкладкою виглядають досить об'ємними і прикрасять далеко не кожну руку. Вовняна підкладка добре зігріває і не заважає рукавичок виглядати елегантно. Крім того, останнім часом активно впроваджується синтетичний утеплювач тінсулейт, однак поки його використовують в основному при виготовленні аксесуарів спортивного стилю.
4
Приміряйте рукавичку на руку. При цьому оціните: - наскільки рукавичка підходить вам за розміром (іноді виріб може большемеріть або маломерять, незважаючи на вказаний на ньому розмір); - прикрашає чи рукавичка вашу руку. Як вже говорилося вище, зимові рукавички можуть бути досить товстими. Такі моделі краще всього виглядатимуть на руці з довгими тонкими пальцями. Власницям пухленьких пальчиків в цьому випадку варто бути особливо прискіпливими.
Зверніть увагу
Реальний розмір рукавичок нерідко відрізняється від зазначеного в меншу сторону (рукавички маломерять), особливо цим грішать вироби турецького та китайського виробництва.