Як вибрати металическую двері.

Купуючи двері для свого житла, ми набуваємо річ, яка є набагато більш цінною, ніж будь-який інший предмет нашого будинку або квартири - незалежно від їх грошової вартості. Від якості дверей залежить доля всього, що знаходиться в будинку. І не тільки того, що має матеріальну цінність. Стан нашого духу також неабиякою мірою визначається тим, наскільки захищене наше житло від вторгнення злих сил, якими, на жаль, переповнений сучасний неспокійний світ.
Інструкція
1
Товщина обшивального листа Російські виробники використовують, як правило, лист товщиною 2-3 мм. Імпортні двері часто мають товщину 1,5 мм, проте якість використовуваної ними стали компенсує недолік товщини. Тому можна рекомендувати такі значення: для дверей західних виробників - не менш 1,5 мм, для вітчизняних - не менше ніж 2,5 мм.
2
Кількість обшивальних листів Обшивка буває одностороннім або двостороннім. Другий лист робить двері жорсткою - саме в цьому полягає його призначення. Однак він сильно ускладнює двері , збільшуючи тим самим навантаження на навіси. Цілком прийнятна жорсткість дверей може досягатися і з одним обшивальні листом - застосуванням потрібного кількість ребер жорсткості, що мають коробчатий профіль. При цьому двері буде значно легше. Тому цілком підходящим варіантом можна визнати один обшивочний лист при необхідній кількості ребер жорсткості.
3
Навіси Їх бажано мати закритого типу - приховані за полотном дверей. До них немає доступу зовні, тому їх не можна зрізати. Купувати двері з відкритими (зовнішніми) навісами варто лише за умови, що двері обладнана системою, що перешкоджає її зніманню при зрізаних навісах. Це можуть бути штирі «антизрізи» або, що надійніше, «суцільний протівос'ем» (виступ по всій довжині двері, що входить в паз дверної коробки).
4
Замки. У надійної двері їх має бути два, причому різної конструкції. Оптимальний варіант - сувальдний і циліндровий. Добре, коли замки захищені броненакладками. І добре, якщо до всього цього додана система «краб» з штирями, висунутими в отвори в дверній коробці. Зрозуміло, при цьому доведеться змиритися з незручністю мати не один ключ, а декілька. Але з цим нічого не поробиш, треба вибирати - безпека чи зручність.
5
Коробка дверіЧтоби володіти достатньою жорсткістю, короб дверей повинен мати закритий (замкнутий) профіль. Якщо він є відкритим, при установці необхідно заповнити його бетоном, який додасть йому необхідну жорсткість. Кількість кріпильних отворів з однієї (довгої) сторони повинно бути не менше 3-х, причому розташовуватися вони повинні приблизно посередині прорізу (за його товщині).
6
Звуко- і теплозащітаПространство між ребрами жорсткості в дверях повинно бути заповнене будь-яким утеплювачем, головне, щоб він щільно прилягав до ребер жорсткості. Звичайної мінвати Isover цілком достатньо, завдяки своїй пружності вона забезпечує щільне прилягання до конструкцій дверей. Чи необхідно заповнення утеплювачем короба двері (при замкнутому профілі)? Однозначної відповіді немає. Схоже, ніхто не проводив досліджень, як це впливає на звуко- і теплоізоляцію.
7
Оздоблення дверіЕтот питання повністю визначається естетичними уподобаннями замовника і товщиною його гаманця. Зрозуміло, обшивка масивом натурального дерева або плитами МДФ не тільки поліпшить зовнішній вигляд дверей, але і зробить її більш звуко- і теплонепроніцаемой. Однак на надійність двері це не робить абсолютно ніякого впливу.