Як перевірити акумулятор від ноутбука. перевірити життя батареї ноутбук.

При купівлі мобільного комп'ютера необхідно звернути особливу увагу на його акумуляторну батарею. Це дуже важливий елемент, шлюб якого можна визначити ще до покупки ноутбука.
Інструкція
1
Після вибору моделі мобільного комп'ютера попросіть встановити в нього акумуляторну батарею. Підключіть ноутбук до мережі змінного струму. Не вмикайте цей пристрій. Дочекайтеся, поки індикатор заряду батареї покаже 100%. Іноді використовується колірна індикація.
2
Увімкніть мобільний комп'ютер і перевірте показання індикатора, розташованого в системному треї Windows. Якщо цифра не піднімається вище 98%, то краще відмовтеся від придбання ноутбука з даним акумулятором. Попросіть або замінити батарею, або перевірити аналогічну модель мобільного комп'ютера.
3
Якщо індикатор в треї показує 99-100%, то відкрийте панель управління і перейдіть в підменю «Електроживлення», розташоване в меню «Система і безпека». Увімкніть збалансований план харчування. (Йдеться про систему Windows Seven).
4
Запустіть аудіоплеєр і відключіть автоматичне відключення екрану ноутбука. Забороніть перехід в сплячий і який чекає режими. Засічіть час, за який акумулятор буде повністю розряджений. Для цього має знадобитися 75-85% від максимального заявленого виробником часу роботи. Якщо тестування ноутбука не виявило серйозних недоліків в роботі акумуляторної батареї, то сміливо купуйте цей пристрій.
5
Щоб якомога довше зберегти батарею, її необхідно правильно використовувати. Намагайтеся не підключати акумулятор в тих ситуаціях, коли можна скористатися підключенням до електромережі. Якщо ви довгий час зберігайте батарею окремо від мобільного комп'ютера, то попередньо зарядите її на 50%. Ні в якому разі не залишайте без роботи повністю розряджений акумулятор. Це може привести до псування пристрою.
6
При зберіганні батареї уникайте місць з підвищеною вологістю. Краще використовувати холодильник, попередньо загорнувши акумулятор в целофановий пакет.