Як виробити енергію.

Відповідно до закону збереження енергії, виробити останню неможливо. Можна лише перевести її з одного виду в інший. Існує значна кількість способів здійснення такого перетворення.
Інструкція
1
Для того, щоб перетворити хімічну енергію , збережену в пальному речовині, в теплову, спаліть його. Частина енергії при цьому буде виділятися у вигляді світла.
2
Перетворити теплову енергію в механічну можна двома способами. Щоб скористатися першим з них, спаліть речовина в обмеженому обсязі. Підвищення тиск, який при цьому виникне, використовуйте для переміщення об'єкта. Саме на цьому принципі працює двигун внутрішнього згоряння. Для перетворення теплової енергії в механічну другим способом помістіть в обмежений обсяг рідка речовина і нагрійте його будь-яким способом (не обов'язково шляхом спалювання чого-небудь) до температури кипіння. Одержаний пар направте в парову машину або турбіну.
3
Для перетворення механічної енергії в електричну побудуйте механізм, в якому рухома котушка переміщається повз нерухомий магніту, або навпаки. Існує безліч конструкцій таких механізмів, які називаються генераторами.
4
Для того щоб перетворити електричну енергію в механічну, використовуйте електродвигун тієї або іншої конструкції. Пам'ятайте, що, незважаючи на оборотність електромагнітних явищ, як двигун може бути використаний не будь генератор, а лише такий, в якому при подачі напруги створюються умови для виникнення обертового магнітного поля. Наприклад, в колекторному двигуні постійне обертання забезпечується за рахунок автоматичної комутації обмоток, а в асинхронному обертове магнітне поле виникає завдяки харчуванню обмоток статора трифазним змінним струмом.
5
Для перетворення електричної енергії в світлову скористайтеся різними джерелами світла: лампами розжарювання, лампами денного світла, світлодіодами і т.п. Останні два види джерел світла експлуатуйте спільно з пристроями для обмеження струму.
6
Для вироблення теплової енергії з електричної використовуйте потужні резистори. Це - мабуть, єдиний перетворювач енергії з ккд, близьким до 100%. У всіх інших випадках частина енергії при перетворенні неминуче втрачається на виділення тепла.
Зверніть увагу
Під час постановки будь-яких фізичних дослідів дотримуйтесь заходів безпеки.