Як поліпшити двигун. Як поліпшити машину.

Рідко буває, що власник автомобіля повністю задоволений його характеристиками і не хоче нічого покращувати. Тому у багатьох виникає питання - як можна поліпшити свою машину, а особливо - додати їй потужності. Здійснити це можна за рахунок поліпшення двигуна, системи подачі і випуску. Але варто вибирати лише найбезпечніші для автомобіля методи поліпшення (тюнінгу).
Інструкція
1
Одним з найбезпечніших для автомобіля способів збільшення потужності є установка повітряного фільтру нульового опору. Його конструкція дає можливість максимально знизити опір повітря на впуску. При цьому фільтруюча здатність ніскільки не страждає, а потужність двигуна зростає.
2
Другим безпечним способом є установка збільшеної дросельної заслінки. Збільшений патрубок дросельної заслінки зменшує швидкість потоку повітря, тим самим, збільшуючи продуктивність двигуна.
3
Мінімальна негативний вплив на двигун також може надати установка спортивного розподільного вала. Покращений распредвал може збільшити потужність двигуна на 20-25% (залежно від манери їзди і типу обраного распредвала)
4
Домогтися надбавки потужності двигуна на кілька відсотків можна також, встановивши прямоток. Але хороший результат буде, тільки якщо міняти на спортивну всю систему випуску відпрацьованих газів автомобіля. А це вельми дороге задоволення.
5
Хорошим, але більш складним способом додавання потужності двигуну автомобіля є заміна стандартної ЦПГ (циліндро-поршневої групи) на полегшену спортивну. Для гарного результату доведеться міняти, наприклад: поршні, пальці, колінчастий вал, шатуни і т.д. Це є досить складною і тривалою процедурою. Додати 20% потужності може також доопрацювання головки циліндрів.
Зверніть увагу
Завжди варто пам'ятати, що збільшення потужності автомобіля в більшості випадків веде до збільшення витрати пального. Крім того, знижується ресурс роботи двигуна автомобіля.