Як екранувати кабель.

Екранування є ефективним способом як зниження сприйнятливості кабелю до перешкод, так і зменшення інтенсивності випромінювання перешкод їм самим. Якщо кабель екранованим не є, зробити його таким можна підручними засобами.
Інструкція
1
Перш, ніж екранувати кабель , подумайте, чи не можна обійтися без цієї процедури. Розгляньте, зокрема, можливість перенесення одного з підсилюючих каскадів з вхідного пристрою в вихідну. У цьому випадку рівень сигналу, що передається по кабелю, збільшиться, а чутливість вхідного пристрою - знизиться. В результаті відношення амплітуди сигналу до того ж показника перешкоди зміниться таким чином, що вплив перешкоди зменшиться.
2
Вимкніть живлення пристроїв, якими кабель з'єднаний між собою. Від'єднайте кабель від кожного з них.
3
У випадку, якщо кабель не має загальної оболонки, всередині якої протягнуті всі провідники, обмотайте його без просвітів звичайної ізоляційною стрічкою, щоб отримати таку оболонку.
4
Візьміть звичайну алюмінієву фольгу для зберігання харчових продуктів. Обмотайте зовнішню оболонку кабелю, залишивши необмотаннимі ділянки довжиною близько 1,5 сантиметра від кожного з роз'ємів.
5
Поруч з кожним з роз'ємів намотайте на фольгу приблизно двадцять витків оголеного лудженої дроти, розтягнувши витки обмотки на кілька сантиметрів. Виведіть його назовні на невелику довжину.
6
Повністю обмотайте імпровізований екран ще одним шаром ізоляційної стрічки, не залишивши просвітів.
7
З'єднайте екран з корпусами обох пристроїв, за винятком випадків, коли це неприпустимо за правилами техніки безпеки. У другому випадку з'єднайте його з корпусом тільки одного з пристроїв. Якого саме, встановіть досвідченим шляхом по мінімуму перешкод. При цьому ні в якому разі не торкайтеся одночасно виведення екрану і корпусу пристрою, до якого він не приєднаний, а також корпусів обох пристроїв.
8
Ніколи не використовуйте будь екранований кабель замість коаксіального, а також для передачі значних струмів або напруг. Особливо ні в якому разі не допускайте проходження значних струмів через екран.