Як запустити групову політику.

Оснащення «Групові політики» консолі управління (MMC) служить для конфігурації користувачів і комп'ютерів і визначення багатьох параметрів роботи системи як на локальному комп'ютері, так і в мережі. Запуск оснастки вимагає наявності адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для проведення процедури запуску оснастки «Групові політики» на локальному комп'ютері.
2
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для здійснення альтернативного запуску оснастки «Групові політики».
4
Розкрийте посилання «Стандартні» і вкажіть пункт «Командний рядок».
5
Введіть значення gpedit.msc в текстове поле інструменту командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди запуску.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для проведення операції запуску оснастки «Групові політики» з консолі управління для комп'ютера, що входить в локальну мережу.
7
Введіть значення mmc у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску консолі.
8
Вкажіть пункт «Додати або видалити оснастку» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть на вкладку «Ізольована оснастка" діалогового вікна.
9
Використовуйте кнопку «Додати» для виклику діалогового вікна «Додати ізольовану оснастку» і вкажіть пункт «Групова політика».
10
Підтвердіть виконання обраної команди натисканням кнопки «Додати» і натисніть кнопку «Обзор» в новому діалоговому вікні «Вибір об'єкта групової політики» для визначення потрібного комп'ютера в локальній мережі.
11
Вкажіть необхідний комп'ютер в списку, і натисніть кнопку «Готово» для підтвердження свого вибору.
12
Скористайтеся кнопкою "Закрити" для завершення виконання операції і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.