Як експортувати паролі.

Процедура експорту (перенесення) паролів безпосередньо пов'язана з параметрами використовуваного браузера. В даному випадку розглядається оглядач Internet Explorer 9, оскільки в ньому відсутній вбудований механізм експорту паролів і, отже, завдання стає більш цікавою.
Вам знадобиться
  • - LastPass
Інструкція
1
Відкрийте офіційну сторінку сайту розробника програми LastPass і дочекайтеся завершення процедури автоматичного визначення використовуваного браузера.
2
Використовуйте спеціальні плагіни інтернет-браузерів на закладках верхній частині вікна веб-ресурсу при неможливості автоматичного визначення і вкажіть Windows для вибору вручну.
3
Завантажте необхідну версію додатку Lastpass і запустіть браузер, який підлягає імпорту збережених паролів в Internet Explorer.
4
Завершіть процес реєстрації на сайті, вказавши дані бажаного логіна і пароля, і відзначте підлягають експорту паролі для перенесення вибраних значень в онлайн сховище програми в зашифрованому вигляді.
5
Відкрийте браузер Internet Explorer і перейдіть до новоствореної панель LastPass, розмішати у верхній панелі інструментів вікна браузера.
6
Розкрийте посилання «Інструменти» і виберіть команду «Експортувати в», вказавши використовуваний Internet Explorer.
7
Погодьтеся з проведенням операції експортування збережених паролів в діалоговому вікні програми LastPass і підтвердіть виконання команди в новому вікні запиту системи UAC (контролю облікових записів користувачів).
8
Виконайте видалення використовуваної облікового запису додатки LastPass на сайті програми і підтвердіть очистку даних логіна і пароля (при небажанні подальшого використання програми).
9
Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання стандартної операції видалення програми LastPass.
10
Вкажіть пункт «Видалення програм» і виберіть LastPass в списку.
11
Натисніть кнопку «Видалити програму» і підтвердіть виконання команди у вікні запиту системи.
Зверніть увагу
Пароль додатки LastPass не відновлюється при втраті. Можлива тільки відправлення підказки користувачеві програми.