Як зробити плавну прокрутку.

Не завжди в документах і на інтернет-сторінках інформація цілком поміщається на екрані. Щоб перейти до перегляду наступної частини тексту, необхідно прокрутити сторінку вниз. Ефекти, що застосовуються при прокручуванні, можуть бути різними, і користувач може налаштувати їх на свій розсуд. Зокрема, щоб зробити плавну прокрутку , необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Запустіть браузер звичним для вас способом. Вам необхідно викликати команду з верхнього рядка меню браузера. Якщо ви не бачите рядка меню, значить її відображення відключено. Клацніть правою кнопкою миші по панелі браузера, у випадаючому меню поставте маркер напроти першого рядка «Панель меню».
2
У розділі «Інструменти» виберіть у пункт «Налаштування», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші - відкриється діалогове вікно. Перейдіть у вікні на вкладку «Додатково». У підрозділах знайдіть вкладку «Загальні». На даній вкладці в розділі «Перегляд сайтів» поставте маркер в поле навпроти рядка «Використовувати плавну прокрутку ». Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
3
Відключити дану опцію можна тим же способом - досить зняти маркер з зазначеного вище поля і підтвердити нові налаштування. Основна частина користувачів використовує для прокрутки коліщатко миші. Настройки, що відповідають в цілому за роботу коліщатка миші можна знайти у вікні «Властивості: Миша».
4
Щоб викликати вікно властивостей миші, через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку «Миша» лівою кнопкою миші. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, клікніть по іконці миші відразу - відкриється шукане вікно.
5
Перейдіть на вкладку «Коліщатко». Тут ви можете задати кількість рядків, на яке буде прокручуватися сторінка при використанні коліщатка миші. Для цього в розділі «Прокрутка» вкажіть потрібне число рядків за допомогою кнопок зі стрілками або введіть значення з клавіатури. Якщо у вас немає необхідності переглядати текст порядково, встановіть маркер напроти рядка «на один екран». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей.