Як видалити помилки на сторінці.

Поява повідомлення «Дана сторінка містить помилки , і, можливо, вона відображається і діє неправильно» або «Виконано, але з помилками на сторінці» може служити показником необхідність усунення помилок скриптів в інтернет-браузері операційної системи Microsoft Windows.
Інструкція
1
Відкрийте програму Internet Explorer і перейдіть в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції відключення налагодження скриптів, якщо повідомлення про помилку є єдиним.
2
Розкрийте посилання «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна.
3
Застосуйте прапорець на полі "Заборонити налагодження сценаріїв» і виконайте натиснення кнопки OK для підтвердження виконання команди.
4
Зніміть прапорець на полі "Показувати повідомлення про кожну помилку сценарію" для заборони відображення повідомлень про помилки та натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
5
Виконайте вхід на інтернет-сторінку, що викликає появи повідомлення про помилку, за допомогою іншого інтернет браузера з використанням іншої облікової записи або на іншому комп'ютері для визначення причин появи повідомлення.
6
Поверніться в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Internet Explorer і перейдіть в пункт «Властивості оглядача» для виконання скидання параметрів безпеки можуть перешкоджати коректному відображенню веб-ресурсу.
7
Перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна і використовуйте кнопку «За замовчуванням» для вибору нових параметрів.
8
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і перейдіть на вкладку «Загальні» для здійснення видалення всіх тимчасових файлів інтернету.
9
Натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Тимчасові файли Інтернету» і виберіть команду «Видалити файли».
10
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і скористайтеся кнопкою «Видалити Cookie» для продовження процедури.
11
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і перейдіть в розділ «Журнал».
12
Натисніть кнопку «Так» в новому діалоговому вікні і підтвердіть очистку журналу натисканням кнопки OK.
13
Переконайтеся в тому, що в системі встановлені останні оновлення.
Корисна порада
Вищеописані операції орієнтовані на початківців користувачів комп'ютера.