Як купити мобільник.

Щоб правильно вибрати і придбати мобільний телефон, необхідно як слід до цього підготуватися. Природно, краще вибрати стільниковий телефон задовго до походу в магазин.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з фірмою майбутнього мобільного телефону. Як показує статистика, для багатьох рядових користувачів це один з найважливіших чинників вибору стільникового. Вибір виробника телефону повністю лягає на ваші плечі. Природно, не варто довіряти неперевіреним компаніям, якщо для цього немає серйозних підстав.
2
Тепер виберіть цінову категорію майбутнього телефону. Це дуже важливий для багатьох параметр. Визначтеся з вашими побажаннями стосовно типу мобільного телефону. Як показує практика, моноблоки служать набагато довше слайдеров і розкладачок. Це обумовлено відсутністю рухомих частин в корпусі телефону.
3
Оберіть тип екрану майбутнього мобільного пристрою. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати сенсорні екрани, то не варто купувати дешевий телефон. Пам'ятайте про те, що сенсорний екран далеко не завжди зручний у використанні. В даний час існує декілька цікавих моделей моноблоків, що володіють і сенсорним дисплеєм і повноцінною клавіатурою. Такі мобільні телефони дуже зручні, тому що досить універсальні у використанні.
4
З'ясуйте функції, які обов'язково повинні бути присутніми в новому стільниковому телефоні. В даному випадку все суто індивідуально для кожної конкретної людини. Комусь необхідно наявність порівняно великого екрану і можливості використовувати java-додатки. Інші можуть вважати можливість підключення до бездротової мережі Wi-Fi ключовою функцією мобільного телефону.
5
Обов'язково перевірте основні функції стільникового телефону при покупці. Не соромтеся спробувати подзвонити з нього, щоб оцінити якість зв'язку. Попросіть закачати на флешку певний контент, щоб перевірити працездатність екрану і динаміків. Бажано переконатися в тому, що даний телефон раніше не був в експлуатації. Прослідкуйте, щоб усі окремі елементи були упаковані в целофанові пакети.