Як відкрити свою справу.

Відкрити свою справу - мрія багатьох людей. Насправді зробити це досить просто, якщо почати діяти, а не просто уявляти собі красиві картинки про прекрасне майбутнє.
Вам знадобиться
  • - ідея;
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
Найскладніше в організації будь-якої справи - прийняти рішення і почати докладати до здійснення бажаного всі зусилля. Якщо ви налаштували себе на потрібний лад, то відкрити успішну справу для вас не складе особливих труднощів. Тому вірте у свій успіх і ніколи не опускайте руки.
2
Оберіть бізнес-ідею. Для пошуку напрямки діяльності можна скопіювати або вдосконалити товар або послугу, яка вже існує на ринку, або на основі аналізу потреб людей, суспільних тенденцій, придбаних вами знань, навичок і вмінь розробити абсолютно новий проект. Можна надавати посередницькі послуги з продажу товарів інших фірм, перетворити своє хобі в бізнес, купити франшизу, пошукати застосування наявними у вас в наявності активам (земля, приміщення, обладнання), придбати готовий бізнес. Загалом, все буде залежати тільки від вашої фантазії і бажання.
3
Коли ви визначитеся зі сферою діяльності, складіть бізнес-план майбутньої справи. Він знадобиться не тільки для того, щоб мати уявлення про перспективи організації та розвитку бізнесу, а й для залучення інвестицій.
4
Один з найважливіших моментів в організації власної справи - пошук коштів для реалізації ідеї. Якщо у вас немає власних накопичень, то можна оформити позику в банку, взяти необхідні активи в лізинг, взяти участь у тендерах і державних замовленнях, пошукати інформацію про гранти та субсидії для підприємців у вашому регіоні.
5
Коли ваша ідея одягнена в докладний бізнес-план, фінансові кошти доступні, необхідно зареєструватися як підприємець або відкрити підприємство. Під час проходження процедур оформлення бізнесу можна вести підготовчі роботи: робити ремонт у приміщенні, закуповувати обладнання, підбирати співробітників і т.п.