Як вибрати ім'я папузі. Які є імена папуг.

З придбанням папугу перед власником гостро постає питання вибору підходящого імені для нового члена сім'ї. Поставитися до цього необхідно дуже відповідально, адже протягом багатьох років вам належить щодня звертатися до вашому улюбленцю саме таким чином. Яке ж ім'я буде подобатися не тільки вам, але і вашому пернатому одному?
Інструкція
1
Як стверджують орнітологи, для того щоб вашому папужці було легше вимовляти своє ім'я , в ньому бажано присутність звуків «до» чи «ч», а також шиплячих. Наприклад, Черниш або Ксюша. Також підійде ім'я , в якому присутня буква «р» - як правило, папужки «гарчать» легко і з задоволенням. Як приклад можна привести імена Шуршун або Шері - вони прекрасно підійдуть для птиці.
2
При виборі імені для папуги варто врахувати, що вимовляють слова ці птахи трохи співуче. Тому присутність голосних, які можна розтягувати, в середині імені вважається дуже бажаним. Наприклад, Тиша або Ківі.
3
Вибираючи ім'я для свого улюбленця, слід знати, що звуки «н», «м», «с», «л», «ц» і «з» є важковимовними для цього виду птахів. Звичайно, в підсумку, папужка освоїть ім'я , що містить ці буква, але станеться це не так скоро, як вам би хотілося.
4
Вважається, що ім'я дане птаху - втім, також як і людське ім'я - відкладає певний відбиток на характер. Чим важче і складніше ім'я , тим загадковіше буде поведінка вашого вихованця. Бувають випадки, коли папуги з подвійними іменами - наприклад, Чудо-Птаха - абсолютно не реагують на будь-які скорочення, таким чином змушуючи господарів щоразу вимовляти ім'я повністю.
5
Щоб не бентежити і не плутати птицю, вкрай не рекомендується давати їй ім'я , співзвучне з іменами членів родини.
6
Забавні прізвиська, що відображають риси характеру птиці - Вжик, Копуха, Ворчун - піднімуть настрій вам і вашим домочадцям. Особливо якщо папуга буде самостійно вимовляти їх.
7
Якщо ви не плануєте навчати папуги промови - можна дати йому абсолютно будь ім'я , яке влаштовує вас і ваших близьких.
8
Перед тим як давати папузі суто жіноче або чоловіче ім'я , необхідно на 100% переконатися в його статевої приналежності.