Як малювати теги графіті. теги балончиком.

Тег графіті - це напис, нік, ім'я, яким підписуються люди, які малюють у вуличному стилі. Зазвичай це справжнє ім'я людини або ПІБ з додаванням цифр дати народження. Неповторність стилів вражає своєю різноманітністю. А як же малювати теги графіті?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - балончики з фарбою;
  • - грунтовка.
Інструкція
1
Виберіть собі тег. До вибору поставтеся з усією серйозністю. Адже саме по ньому вас будуть дізнаватися. Будьте оригінальні - тег повинен бути яскравим і незабутнім. Визначтеся з символами - буквами і цифрами. Довжину тега обмежте 4-5 знаками.
2
Намалюйте спочатку тег олівцем на папері. Спочатку визначитеся з розташуванням символів. Вони можуть заходити один за одного, бути на різному рівні висоти, переплітатися частинами, виходити на передній план або залишатися на задньому і т.д. Зробіть обриси знаків простими лініями.
3
Потім поекспериментуйте зі стандартними прямими обрисами, додаючи незвичайних завитків, вигинаючи і ламаючи кордону символів, зменшуючи і збільшуючи простір усередині букв, наприклад, в буквах «о» або «е». Тепер додайте буквах обсягу - намалюйте додаткові лінії, що повторюють основні обриси. Підберіть колірну гамму - розфарбуйте малюнок-тег.
4
Знайдіть відповідний майданчик для малювання. Зверніть увагу, що стіни громадських будівель розмальовувати не можна! Це загрожує позбавленням волі до 10 років! Однак є величезна кількість покинутих будівель, або огорож в тихих провулках або на будівництвах. Придивіться уважно до структури стіни. Якщо вона побудована з пористих блоків, то зробіть попередню грунтовку, щоб не було перевитрати фарби.
5
Оберіть відповідну фарбу. Зупиніть свій вибір на балончиках середньої цінової категорії. Розрахуйте потрібну вам кількість виходячи з того, що одного балончика вистачає на 1 кв м площі зафарбовування.
6
Нанесіть обриси тега балончиком з тонким струменем. Використовуйте свій малюнок, зображений простим олівцем. Поступово тег замальовувати. Дуже важливий момент - не зупиняйтеся при розпиленні, інакше будуть патьоки. Щоб їх прибрати, почекайте якийсь час, щоб фарба висохла, і потім зафарбуйте.
7
Використовуйте трафарети. Їх зробіть самостійно - виріжте з картону або іншого щільного матеріалу потрібний вам малюнок. Прикладіть до стіни і зафарбуйте. Таким чином дуже добре малювати строго прямі лінії.
Зверніть увагу
Як придумати тег для граффіті.Как можна придумати і прикрасити тег. По перше ось найпростіші літери які можна використовувати в тезі: a, e, r, t, o, s, g, h, k, l, c. Тег повинен бути не більшим хоча б букв 3 - 4. Без тега ти не можеш займатися графіті.
Корисна порада
Граффі? Ти [1] або гра? Ффіті [2] (в контексті історичних написів єдине число - графіті? То; від італ. Graffito, множ. Graffiti) - зображення, малюнки або написи, видряпані, написані або намальовані Для багатьох це спосіб життя, прихований від громадськості і незрозумілий для широкої публіки [21]. Графіті також використовуються як сигнал банди для маркування території або служать як позначення або «тег» діяльності цієї самої банди.