Як робити бізнес в Європі.

Незважаючи на кризу в країнах Європи, даний регіон представляє собою величезні перспективи для підприємницької діяльності. Важливо не тільки грамотно створити і організувати бізнес , але і вести його. Є кілька важливих правил дотримання бізнес -етікета в ЄС.
Інструкція
1
Одягайтеся просто і консервативно, коли ведете свій бізнес в Європі. Якщо ви чоловік, то тоді надягайте чорний класичний костюм з білою сорочкою. Якщо це холодну пору року, поверх носите плащ або куртку. Жінкам також рекомендується носити строгі костюми, а також ділові сукні, блузки та брюки.
2
Надавайте інформацію про себе і бізнес е вашим європейським колегам ще до зустрічі або обговорення важливих питань. Хоча багатьом і європейцям і не потрібно мати особисті відносини при веденні справ, але все одно ваша задача - пояснити свої наміри і завдання, які ви хочете реалізувати в спільному бізнес е. Це буде грамотний підхід.
3
Будьте готові показати знання європейського підприємства, з представником якого ви зустрічаєтеся. Це буде говорити про серйозність вашої організації. Надайте чітку, добре продуману презентацію про вашу пропозицію і бажаному фінансовому результаті.
4
Випромінюйте впевненість в собі і цілеспрямованість. Європі йци цінує властиві їм риси в бізнес -сфери. Лаконічно викладайте свої ідеї, щоб не витрачати час вашого колеги. Європі йскіе підприємці цінують час і не завжди навіть потребують особисту зустріч для ведення бізнес а.
5
Влаштовуйте зустрічі і угоди в неформальній обстановці. Це все більше стає актуальним для бізнес а на території ЄС. Однак, це не означає, що на вас лягає менше відповідальності. Будьте пунктуальні, і ви завоюєте повагу європейських колег.
6
Будьте відкриті для конструктивної критики. У більшості випадків, бізнес міни Європи кажуть все в відкриту і безпосередньо. У них, як правило, не виникає особливих труднощів при вираженні сумніви з приводу комерційної пропозиції чи плану дій. Пам'ятайте про це і завжди думайте, що ви можете запропонувати на противагу.
7
Зрозумійте, що європейські бізнес міни очікують від усіх партнерів активної участі в процесі прийняття рішень. Власники компаній в країнах ЄС шукають саме таких активних менеджерів і працівників, які не бояться приймати рішень і покладати на свої плечі певну відповідальність. Станьте таким людина, і успіх у співпраці буде вам забезпечений.
Бізнес в Німеччині видається багатьом підприємцям набагато більш стабільним і вигідним, ніж у Росії. До того ж, процеси за його юридичного оформлення налагоджені там набагато краще. Крім того, Німеччина вітає бізнес-імміграцію, проте тільки в тому випадку, якщо ви вкладете в її економіку не менше 250 000 євро.
Інструкція
1
Якщо ви вже мали досвід відкриття бізнесу в Росії, то вам буде нескладно відкрити бізнес і в Німеччині. Алгоритм його відкриття той же: пошук бізнес-ідеї, розробка бізнес-плану, реєстрація, підбір приміщення і співробітників (при необхідності). Займайтеся тим, що вам подобається і що у вас виходить. У великих містах Німеччини, як і в Росії, прижитися може багато чого - від перукарні до агентства нерухомості.
2
Пам'ятайте, що Німеччина підтримує бізнес, і що ніяких перешкод для бізнесу, що відкривається іноземцями, не існує. Тому з юридичної сторони від вас, як і від німців, буде потрібно просто реєстрація компанії - GmbH (аналог нашого ТОВ). Її статутний капітал досить великий (25 000 євро), проте на момент реєстрації ви можете оплатити тільки половину і почати працювати.
3
Варто мати на увазі, що між початком підготовки документів компанії юристами і власне реєстрацією може пройти кілька місяців. За законом в ці місяці ви вже маєте право вести бізнес. В документах ви повинні вказувати, що ви перебуваєте в стані реєстрації.
4
Для реєстрації компанії вам також буде потрібен генеральний директор. Ним може бути людина, що має право на роботу в Німеччині.
5
Реєстрацію компанії та отримання всіх необхідних ліцензій у Німеччині коштує отримати професіоналам. Це може коштувати 3000-5000 євро, зате позбавить вас від необхідності вникати в усі процеси особисто, особливо якщо ви не дуже добре знаєте німецьку мову.
6
Якщо ви не хочете займатися створенням бізнесу з нуля, то ви можете купити готовий німецький бізнес. Це робиться через компанії-посередники, які продають бізнеси, або безпосередньо. Який би шлях ви не вибрали, найміть юристів для проведення перевірки купованого бізнесу, щоб уникнути проблем при купівлі "кота в мішку". Купівля бізнесу дозволить вам уникнути грошових і часових витрат на пошук приміщення, обладнання, персоналу, рекламу.
7
Бізнес в Німеччині забезпечить вам ділову мультивізу. А якщо ви зможете вкласти в економіку Німеччини 250 000 євро і більше, то будете мати всі шанси на отримання виду на проживання.