Як кип'ятити соняшникова олія. Як закип'ятити рослинне масло.

Часом, набуваючи магазинне масло , ми переконуємося, що воно потребує додаткової стерилізації. Прокип'ятити його в домашніх умовах не так складно. Все, що для цього потрібно - це плита, посуд і півгодини часу.
Вам знадобиться
  • Рослинна олія, каструля, плита, скляна банка, бавовняна тканина
Інструкція
1
Візьміть велику каструлю, налийте в неї води і поставте на великий вогонь. Наповніть рослинним масло м невелику скляну ємність - в її ролі може виступати скляна банка або пляшка (горлечко пляшки має бути закрита ватою). Поставте ємність в наповнену водою каструлю. Щоб уникнути появи на банці тріщин між її дном і каструлею краще покласти чисту бавовняну ганчірочку.
2
Увімкніть конфорку і поставте на неї каструлю. Доведіть воду до кипіння, а потім зменшіть вогонь. Не менше п'яти і не більше тридцяти хвилин тримайте банку з масло м в киплячій воді. Масло не закипить, як вода, але, тим не менш, простерилизуйте. Якщо ви помітили, що масло все-таки починає закипати, ні в якому разі не гасіть його водою. Краще накрийте ємність кришкою від каструлі - в банку перестане надходити кисень, і кипіння припиниться.
3
Дістаньте з каструлі ємність з масло м і дайте їй охолонути. Для цього можна виставити банку на балкон. Дочекайтеся, поки продукт не охолоне до кімнатної температури. Потім поставте його в холодильник і діставайте по мірі необхідності.
4
Отримане таким чином стерілізірованное масло не тільки не викликає алергії, а й сприяє кращій засвоюваності їжі. Також в ньому відсутні різного роду хімічні добавки та консерванти. Тому подібного роду масло можна спокійно використовувати для приготування страв для дітей. Воно підійде і для плову, і для салатів, і для фритюру, і для домашніх заготовок. Ваші домочадці напевно по достоїнству оцінять ніжний смак присмаченою масло м їжі.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не ставте банку з рослинним маслом в киплячу воду - ємність може вибухнути.
Корисна порада
Прийняте натщесерце перед їжею рослинне масло дозволяє очистити організм від токсинів.