Як злити охолоджуючу рідину. Як відрізнити тосол від антифризу.

В процесі експлуатації автомобіля охолоджуюча рідина (тосол, антифриз) поступово втрачає свої охолоджуючі якості, разом з цим відбувається утворення накипу в системі охолодження. У зв'язку з цим доводиться зливати відпрацьовану рідину, промивати систему і заливати новий антифриз.
Вам знадобиться
  • Ключ «на 13», ємність під зливану рідина (таз), охолоджуюча рідина (приблизно 10 літрів, в залежності від характеристик автомобіля)
Інструкція
1
Спочатку процедури необхідно поставити важіль приводу краника грубки автомобіля поставити в крайнє праве положення (ВІДКРИТО).
2
Открутить кришку розширювального бачка.
3
Открутить кришку заливної горловини радіатора.
4
Знайти в лівому нижньому куті радіатора пробку зливного отвору, підставити під неї завчасно підготовлену ємність (таз).
5
Открутить пробку радіатора. Дочекатися, поки вся рідина з нього піде в ємність.
6
Після знайти зливний болт на блоці циліндрів (він знаходиться з боку свічок, під ними). Підставити під днище автомобіля в цьому місці ту ж ємність.
7
Ключем «на 13» відкрутити болт. Дочекатися, поки залишилася рідина не піде з системи охолодження.
8
Перед тим, як заливати нову охолоджуючу рідину, необхідно закрутити пробку і ввернути зливний болт на місце. Також, щоб уникнути утворення повітряної пробки необхідно послабивши хомут, від'єднати шлаг від штуцера впускного колектора. Після цього залити новий тосол, дочекатися, коли з штуцера почне витікати рідина і приєднати знятий шланг назад. Долити тосол в радіатор до кінця. Залити тосол в розширювальний бачок по мітках.
9
Завести двигун, прогріти його, дати попрацювати. Потім перевірити рівень охолоджувальної рідини, в разі потреби долити тосол в радіатор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AFWBHkhXacA
Корисна порада
Якщо система охолодження забруднена, то необхідно після злиття рідини промити її (для цього використовується спеціальна промивка з присадками)
Охолоджуюча рідина в автомобілі ВАЗ-2110 має певний ресурс експлуатації. Якщо рівень тосола в бачку знизився нижче рекомендованої норми або на поверхні рідини з'явилася масляна плівка, змінився колір - прийшов час заміни.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів
  • - захисні рукавички
  • - чиста ганчір'я
  • - ємність для зливу рідини
  • - тосол
Інструкція
1
Охолоджуюча система автомобіля ВАЗ-2110 забезпечить безперебійну роботу тільки в разі її правильного обслуговування та проведення профілактичних процедур, до яких відноситься своєчасна заміна тосола. Важливо пам'ятати, що при самостійній заміні охолоджуючої рідини двигун неодмінно повинен бути остиглим. Роботи рекомендується проводити при знятих клемах акумулятора і в захисних рукавичках, т.к. тосол - токсична речовина.
2
Найкраще розташування автомобіля - над оглядовою ямою або на технічній естакаді. Якщо такої можливості немає, то машину слід розмістити на будь-якій рівній поверхні. У разі розташування автомобіля під ухилом важливо простежити, щоб його передня частина знаходилася трохи вище задньої частини. Перед початком роботи по самостійній заміні тосола потрібно перевести рукоятку управління салонної грубкою в крайнє праве положення і подбати про приготування спеціальної ємності для зливу відпрацьованої рідини.
3
Для того щоб забезпечити доступ до зливної пробці блоку циліндрів автомобіля ВАЗ-2110 необхідно попередньо зняти модуль блоку запалювання разом з кронштейном. Розмістивши під двигуном ємність для зливу відпрацьованої рідини, можна приступати до наступних кроків: знімається пробка розширювального бачка, після чого відкручується пробка зливу тосола з блоку двигуна.
4
Після того як вся відпрацьована рідина з двигуна буде злита, необхідно протерти пробку, блок циліндрів і зливні отвори чистою ганчіркою. Потім потрібно злити тосол з радіатора - ємність для зливу підставляється під радіатор, відкручується пробка, зливний отвір протирається від бризок охолоджувальної рідини. Всі дії по сливу повинні бути неквапливими і акуратними, інакше є ймовірність сильного забризкування генератора автомобіля зливається тосолом. Для того щоб в системі охолодження не з'явилися повітряні пробки, що заважають новому антифризу заповнити всю систему, важливо виконати наступні дії: в інжекторних автомобілях ВАЗ-2110 потрібно послабити хомут і від'єднати шланг подачі охолоджуючої рідини в місці його кріплення з штуцером підігріву дросельної заслінки; в карбюраторних автомобілях ВАЗ-2110 шланг знімається в місці кріплення з штуцером підігріву карбюратора.
5
Після цього всі пробки щільно закручуються, і охолоджуюча система заповнюється новим тосолом: рідина заливається до рівня, рекомендованого виробником. Загорнувши пробку розширювального бачка і повернувши на місце шланг подачі охолоджуючої рідини і модуль запалювання з акумуляторними клемами, необхідно прогріти двигун до його робочої температури - поки не включиться вентилятор. Якщо в системі були повітряні пробки, то рівень тосола може знизитися. В такому випадку двигун необхідно заглушити, а охолоджуючу рідину долити в необхідній кількості.
6
Якщо на приладі, що показує температуру охолоджуючої рідини, стрілка змістилася в червону зону, але при цьому вентилятор не включився, то по повітрю, що йде з салонної грубки, можна діагностувати ймовірну причину даної проблеми: якщо повітря йде гарячий, щось не виключена несправність самого вентилятора; якщо повітря холодний, то в системі могла утворитися велика повітряна пробка. Для видалення пробки необхідно охолодити двигун, дуже обережно відвернути пробку розширювального бачка, знову від'єднати шланг подачі тосолу і долити рідину в бачок до потрібного рівня.
Зверніть увагу
Після заповнення системи тосолом перевірте, наскільки щільно закручена пробка розширювального бачка. У разі її слабкого закриття при роботі двигуна пробку може або зірвати створеним тиском, або можуть з'явитися витоку охолоджувальної рідини.
Корисна порада
При виборі тосола керуйтеся рекомендаціями виробника. Ні в якому разі не користуйтеся "дідівським методом" проби охолоджуючої рідини на смак!