Як придумати жарти КВК.

Клуб веселих і кмітливих увійшов у російську дійсність давно і надовго. Найрейтинговіший телеканал показує цю передачу в дуже зручний час. Але звучать жарти не тільки на великому екрані. Багато студентські колективи придумують свої пародії та гуморески і виконують їх на молодіжних вечорах.
Інструкція
1
Перед тим як придумувати жарти для КВН, складіть план і виберіть тему виступу. Це допоможе вам дотримуватися єдиного стилю, правильно розподілити всі ролі, підібрати необхідний реквізит.
2
Відберіть учасників вашого виступу. Проведіть кастинг. Попросіть кандидатів не просто заспівати або станцювати, але і сходу придумати жарт на певну тему. Залиште тільки тих, хто успішно впорався із завданням. Вони будуть прекрасними помічниками під час "мозкового штурму".
3
Зберіть всіх членів команди разом. Постарайтеся згадати смішні випадки, які стосуються обраної теми. Особливо виділіть ті, які були б цікаві саме вашому глядачеві. Тобто стосувалися студентського життя, якщо виступ КВН проходитиме в інституті, офісних проблем, якщо планується кооператив і т.д.
4
Подивіться випуски новин. Не завжди там розповідають про біржових зведеннях і катастрофах. Часто засоби масової інформації висвітлюють досить кумедні випадки. Постарайтеся обіграти останні вісті, представивши їх від особи аудиторії, яка буде присутня на виступі.
5
Проаналізуйте гумористичні передачі. Звичайно, плагіатом займатися не варто. Просто подивіться, що викликає особливий сміх у глядачів і постарайтеся придумати щось подібне.
6
Записуйте все жарти , які приходять в голову учасникам команди. На перший погляд зовсім не смішно розповідь, при невеликій переробці може стати шедевром.
7
Провівши кілька "мозкових штурмів", відберіть найбільш вдалі гуморески для програми. Відрепетируйте, як ви будете підносити їх глядачеві.
8
Покличте двох-трьох чоловік, які не були присутні на репетиціях, і уявіть їм свій репертуар. Простежте за реакцією. Де був гучний сміх, а де в очах читалося подив. Попросіть прокоментувати виступ. Переробіть програму відповідно до коригуванням.