Як зробити, щоб у гравців був маленький пінг. Як зробити щоб на своєму сервері був маленький пінг.

Питання пониження пінга актуальний для гравців в різні онлайн ігри, наприклад, World of Warcraft, Dota, Counter Strike, і так далі. Є різні способи оптимізації з'єднання з ігровим сервером для нормальних умов підключення за схемою сервер-клієнт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - сервер гри.
Інструкція
1
Використовуйте метод пониження пінга в іграх за допомогою реєстру ОС Windows. Даний метод знижує швидкість закачування, але пінг сервера і обмін пакетами значно прискорюється. За допомогою програми RegCleaner збережіть копію реєстру перед його редагуванням для зниження пінга .
2
Далі запустіть редактор реєстру: «Пуск» - «Виконати», введіть regedit. Далі знайдіть в реєстрі наступну гілку: Tcpip/Parameters/Interfaces. Знайдіть у даній гілці інтерфейс, згідно якого у вас підключений інтернет. Правою кнопкою миші в правому полі і створіть рядок Dword, назвіть її TcpAckFrequency. Далі викличте на ній контекстне меню, виберіть опцію «Змінити», встановіть шістнадцятковий прапорець, пропишіть значення 1.
3
Перейдіть в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/MSMQ/Parameters, якщо його немає, скачайте файл http://depositfiles.com/files/zzpqnwcef, відкрийте за допомогою блокнота і додайте з нього текст в новий рядок реєстру. Далі знайдіть пункт TCPNoDelay, якщо його немає, створіть параметр DWORD з цією назвою, надайте йому значення 1. Даний метод підходить для того, щоб знизити пінг гравців в ОС Windows XP.
4
Використовуйте цей же метод для пониження пінга в операційних системах Windows VISTA 32/64/Windows 7. Перейдіть в редактор реєстру, знайдіть там гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/Tcpip/Parameters/Interfaces. Знайдіть інтерфейс, за яким у вас налаштований інтернет, правою кнопкою миші в правому полі і створіть рядок DWORD, назвіть її TcpAckFrequency, викличте на ній контекстне меню, виберіть пункт «Змінити», встановіть шістнадцятковий прапорець і значення 1.
5
Якщо даний пункт реєстру відсутня, перейдіть в головне меню, виберіть «Панель управління», далі «Програми та засоби», виберіть опцію «Включення і відключення компонентів Windows», далі знайдіть пункт «Сервер черги повідомлень», встановіть біля нього прапорець, а також всі прапорці зі списку компонентів. Перезавантажте комп'ютер, знову перейдіть в реєстр і знайдіть потрібний запис. Виконайте крок 2.