Як створити iso архів.

Для створення власного ISO-образу можна використовувати різні утиліти. Найбільш популярними в цій області є програми Alcohol Soft і Daemon Tools. Змінювати архів можна за допомогою деяких файлових менеджерів.
Вам знадобиться
  • - Alcohol Soft;
  • - WinRar.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Alcohol Soft. Перезавантажте комп'ютер, щоб завершити установку програми. Запустіть файл Alcohol.exe. Відкрийте лоток DVD-приводу і вставте в нього диск, з якого ви будете створювати ISO-образ.
2
Тепер відкрийте меню «Створення образу» в робочому вікні програми Alcohol. Вкажіть DVD-привід, в який ви встановили потрібний диск. Виберіть тип створеного образу. Краще вказувати формат ISO + Joliet, щоб дозволити використовувати даний диск в якості Мультизавантажувальний.
3
Виберіть папку, в яку буде збережений створений ISO-файл і введіть його назву. Натисніть кнопку «Створити». Дочекайтеся завершення цього процесу. Він може зайняти досить багато часу. Це залежить від продуктивності вашого комп'ютера і швидкості роботи DVD-приводу.
4
Якщо вам потрібно змінити зміст ISO- архів а, то можна скористатися кількома способами. Перший з них досить складний. Запишіть на диск, з якого ви створювали образ, потрібні файли. Просто включите їх в яку-небудь папку. Після цього створіть новий образ. Мінус в тому, що даний диск може бути захищений від запису або попросту фіналізовано.
5
Якщо у вас немає можливості додати файли до диска, то виконайте цю процедуру з готовим ISO-образом. Встановіть програму WinRar або 7-Zip. Краще використовувати нові версії утиліт, щоб забезпечити максимальну сумісність з образами, створених за допомогою порівняно нових утиліт. В якості альтернативи можна використовувати програму Total Commander.
6
Відкрийте за допомогою обраної програми ISO-образ. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». Вкажіть потрібну програму. Тепер скопіюйте з іншого вікна провідника Windows потрібні файли і вставте їх в робоче вікно відкритого способу. Для збереження змін просто закрийте утиліту.