Як дізнатися налаштування роутера. Як дізнатися ip роутера в мережі.

Якщо з яких-небудь причин ваш роутер перестав справно виконувати свої функції, необхідно змінити параметри його роботи. Спочатку потрібно уточнити правильність заданих параметрів.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Іноді після відключення електроенергії або різкого стрибка напруги в мережі деякі роутери можуть перестати справно функціонувати. Це відбувається через збій в їх налаштування. Вимкніть будь-який комп'ютер, з'єднані з LAN-роз'ємом роутера . Запустіть будь-який інтернет-браузер і відкрийте меню налаштувань роутера . Для цього введіть його IP-адресу в url-поле браузера.
2
Відразу перейдіть в меню Status. Подивіться стан з'єднання з сервером. Проблема може бути не в настройках роутера , а у властивостях мережевих адаптерів комп'ютерів. Якщо зв'язок мережного обладнання з провайдером не встановлена, то перейдіть в меню WAN.
3
Подивіться активні параметри цього меню. Обов'язково перевірте правильність введених даних в наступний пунктах: Login, Password, DNS-address. Переконайтеся в тому, що функцію DHCP активна. Збережіть параметри меню WAN.
4
Перезавантажте ваш роутер. Дочекайтеся, поки пристрій завантажиться і підключиться до сервера провайдера. Знову відкрийте web-інтерфейс його налаштувань і перейдіть в меню Status. Якщо роутер отримав доступ в інтернет, а комп'ютери як і раніше не можуть підключатися до зовнішніх ресурсів, то відкрийте меню Route Table.
5
Обнулите всі поля таблиці маршрутизації. Пропишіть заново необхідні шлюзи. Обов'язково перевірте правильність заданих параметрів. Збережіть настройки меню Route Table і знову перезавантажте роутер.
6
Якщо після його включення комп'ютери отримали доступ до інтернету, але зник зв'язок між пристроями всередині мережі, то перейдіть в меню WAN. Перевірте активність функції NAT. Уточніть параметри функції Firewall. Пам'ятайте про те, що іноді простіше виконати повне скидання параметрів роутера і заново налаштувати цей пристрій, ніж виявляти причину відсутнього підключення до інтернету або внутрішньомережевих ресурсів.