Як привчити кішку до сухого корму.

Переклад кішки з домашньої їжі на сухий корм дуже часто закінчується проблемами з шлунково-кишковим трактом. Для того щоб цього не сталося, необхідно правильно змінювати раціон своєму пухнастому улюбленцю.
Вам знадобиться
  • -сім днів;
  • -якісний сухий корм.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно знати, що всі зміни в харчуванні повинні бути поступовими. Привчання тварини до новому корму потрібно проводити протягом семи днів.
2
На початку необхідно взяти трохи сухого корму і розмочити його в невеликій кількості води, після чого змішати з звичною їжею вашої кішки. З кожним днем частку розмоченого корму необхідно збільшувати.
3
Якщо ви даєте своєму вихованцеві м'ясні бульйони, то корм можна розмочувати в них, а не в воді.
4
На 4 день спробуйте НЕ розмочувати корм, а просто насипте його в блюдечко з домашньою їжею в співвідношенні 50 на 50.
5
На п'ятий-шостий дні пропорційно збільшуйте кількість сухого корму і зменшуйте домашню їжу.
6
На сьомий день насипте в мисочку тільки сухий корм.
7
В період привчання кішки до готового корму стежте за стільцем. При правильному перекладі він не повинен радикально змінитися. Якщо у вашого вихованця почався пронос або запор, то слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем - можливо, даний корм викликає алергію у вашої кішки або просто погано засвоюється.
8
При виборі сухого корму слід знати, що тільки корми класу «преміум» є повністю збалансованими і не вимагають введення додаткового прикорму. Майте на увазі, що якщо ви вибираєте корми економ-класу, то крім сухого корму необхідно давати кішці додаткове харчування, а також вітамінні добавки.
Зверніть увагу
При годуванні кішки високоякісним сухим кормів не слід додатково вводити в раціон вітамінні й мінеральні добавки, так як в таких кормах всі ці речовини є у необхідних пропорціях.
Корисна порада
Якщо ви вирішили перевести кішку на сухий корм, то пам'ятайте, що тварині при такому харчуванні потрібно набагато більше рідини, тому уважно стежте за тим, щоб у вашої мурки в окремій мисочці завжди була свіжа і чиста вода.