Як лікувати забій голови. Як вилікувати сотресеніе голови будинку.

Забій - це травмування тканин без розривів внаслідок механічного пошкодження тупим предметом або при падінні. Як правило, забої тіла не становлять особливої небезпеки, інша справа, якщо стався забій голови, який може викликати травму мозку.
Вам знадобиться
  • -лед;
  • -рассасивающая мазь;
  • -Консультація травматолога.
Інструкція
1
Кожна людина хоч раз в житті так стукався головою. Найчастіше подібні казуси супроводжуються хворобливими відчуттями, а через якийсь час на забите ділянці виростає шишка. Якщо при ударі всередині шкіри пошкодилися судини і капіляри, то можливе утворення гематоми (підшкірного крововиливу), яке потім починає «цвісти» всіма кольорами веселки, поступово розсмоктуючись.
2
Невеликі удари, як правило, не становлять загрози для здоров'я. Для того щоб швидше їх позбутися, необхідно відразу ж після того, як ви забили голову, прикласти до хворого місця лід. У випадках, коли під рукою немає льоду, відмінно підійдуть пакети з морожених овочами та фруктами з холодильника. Якщо ж і їх немає поруч, то можна скористатися старовинним способом, яким користувалися наші бабусі - докласти до удару холодну столову ложку.
3
Якщо забій знаходиться не на волосистій частині голови, то для того, щоб прибрати синці, необхідно купити в аптеці будь-яку розсмоктуючу мазь (наприклад «бодягою») і наносити її на хворе місце в відповідно до інструкції.
4
Якщо після удару або падіння ви відчуваєте, що головний біль не проходить протягом довгого часу, вас нудить або паморочиться голова, то швидше за все, ви отримали струс головного мозку. У такому випадку необхідно якомога швидше звернутися до лікаря для того, щоб зробити рентгенологічне дослідження і підтвердити діагноз.
5
Якщо при ударі головою людина втратила свідомість, то необхідно якомога швидше викликати швидку допомогу. Поки вона їде, необхідно покласти людину на спину, розстебнути верхні гудзики одягу для того, щоб людині легше дихалося.
6
Терміново звернутися до лікаря необхідно і в тому випадку, якщо поверхня гематоми збільшується, так як це може бути симптомом внутрішньої кровотечі. Якщо поруч з синцем через якийсь час з'являються свіжі крововиливи, то це може бути ознакою тріщини кісток і пошкодження сусідніх тканин. У цьому випадку також необхідна термінова консультація фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-PLJxCJIsiY
Зверніть увагу
При отриманні забиття багато людей намагаються розтерти хворе місце. Цього робити категорично не рекомендується, оскільки це може призвести до тромбофлебіту - захворюванню, яке характеризується закупоровкой вен згустками крові.